Třetí kola Ligy Vysočina

V sobotu 12. října 2024 odehráli naši starší žáci v Havlíčkově Brodě 3. kolo Ligy Vysočina starších žáků. Kromě domácího celku Jiskry Havlíčkův Brod se utkali s týmy TJ Sokol Velké Meziříčí, 1. HC Pardubice a TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. Naši starší žáci berou pět bodů za dvě výhry a remízu. V článku najdete statistiky a krátké shrnutí od trenérů.
O týden později, v sobotu 19. října 2024, pak čekalo třetí kolo Ligy Vysočina také mladší žáci. Ti opět zajížděli do Velkého Meziříčí, kde nastoupili proti dvěma domácím týmům a Dolní Cerekvi, a zapsali dvě výhry a jednu prohru.

Sestava starších žáků:

Blažek M., Kadlec R., Mužátko O., Poul V., Vítek V.   –   křídla

Bárta D., Ptáček A., Růžička T., Šiler D., Vencálek M.    –   spojky

Hladík J., Milichovský D.   –   pivoti

Šorf M., Špinar J.   –   brankáři

Hodnocení zápasů od trenérů starších žáků:

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Velké Meziříčí         18 : 18    (9 : 9)

V prvním utkání jsme podali dobrý výkon a s favoritem soutěže jsme uhráli remízu.

Branky: Šiler D. 4, Milichovský D. a Růžička T. po 3, Vencálek M. a Vítek V. po 2, Bárta D., Blažek M., Poul V. a Ptáček A. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – Jiskra Havlíčkův Brod            17 : 15      (12 : 7)

V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Ve druhém poločase jsme dělali chyby v obraně a dovolili soupeře snížit.

Branky: Vencálek M. 6, Šiler D. 4, Růžička T. 3, Hladík J. 2, Bárta D. a Ptáček A. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou       26 : 22     (12 : 12)

V tomto utkání jsme podali velmi dobrý výkon. Po vyrovnaném prvním poločase jsme utkání rozhodli až v závěru.

Branky: Vencálek M. 9, Šiler D. 5, Růžička T. 3, Bárta D., Blažek M., Poul V. a Ptáček A. po 2, Mužátko O. 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – 1. HC Pardubice            15 : 19      (7 : 8)

Celé utkání jsme odehráli bez energie a nasazení. Z toho pramenili chyby v obraně, v útoku jsme neproměnili vyložené brankové příležitosti a zaslouženě jsme prohráli.

Branky: Vencálek M. 5, Blažek M., Šiler D. a Vítek V. po 2, Bárta D., Milichovský D., Ptáček A. a Růžička T. po 1.

Za tým mladších žáků nastoupili:

Horký Tomáš, Strejček Vojtěch, Pospíchal Marek, Dvořák Jan, Kovář Marian, Krajčovič Tobiáš, Krajčovič Lukáš,

Křivánek Vojtěch, Hladík Martin, Kasal Jonáš, Kotík Matyáš, Vaněk Jaroslav, Brychta Michal, Smrčka Štěpán.

Čtvrté kolo čeká naše starší žáky až v listopadu a to v neděli 10.11. ve Velkém Meziříčí.

Mladší žáci pak odehrají čtvrté kolo v Dolní Cerekvi v sobotu 23. 11.