Druhá kola Ligy Vysočina

O víkendu 5. a 6. října 2024 odehráli naši mladší a starší žáci 2. kola Ligy Vysočina mladších žáků a starších žáků. Mladší žáky čekal turnaj v sobotu ve Velkém Meziříčí, kde se utkali s domácími týmy TJ Sokol Velké Meziříčí A, TJ Sokol Velké Meziříčí B a TJ Dolní Cerekev. Naši hráči dvakrát podlehli týmům Velkého Meziříčí a vysoko porazili Dolní Cerekev. Starší žáci pak odehráli turnaj v neděli v domácí ZDT Areně a hostili týmy TJ Sokol Velké Meziříčí, 1. HC Pardubice, TJ Sokol Chrudim a TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. Naši starší žáci berou tři body za jednu výhru a remízu.

Za tým mladších žáků nastoupili:

Horký Tomáš, Strejček Vojtěch, Pospíchal Marek, Dvořák Jan, Kovář Marian, Krajčovič Tobiáš, Krajčovič Lukáš,

Křivánek Vojtěch, Hladík Martin, Kasal Jonáš, Kotík Matyáš, Vaněk Jaroslav, Benc Vladimír.

Sestava starších žáků:

Mužátko O., Blažek M., Kadlec R., Veselý O.   –   křídla

Bárta D., Krajčovič T., Hladík M., Poul V., Šiler D., Růžička T.   –   spojky

Hladík J., Milichovský D.   –   pivoti

Šorf M., Špinar J.   –   brankáři

Hodnocení zápasů od trenérů starších žáků:

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Velké Meziříčí             14 : 27         (10 : 14)

V prvním zápase jsme podali nejhorší výkon. Hráli jsme bez nasazení a zaslouženě jsme podlehli.

Branky: Šiler D. 4, Růžička T. 3, Milichovský D. a Veselý O. po 2, Hladík J., Krajčovič T. a Poul V. po1

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Chrudim         18 : 28       (9 : 15)

V tomto zápase jsme nedokázali ubránit urostlé hráče soupeře a zaslouženě jsme prohráli.

Branky: Šiler D. 9, Bárta D., Kadlec R. a Růžička T. po 2, Blažek M., Hladík M. a Poul V. po 1

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou          14 : 14       (9 : 10)

V tomto utkání jsme podali velmi dobrý výkon. V závěru jsme nedokázali proměnit vyložené brankové příležitosti a technickými chybami jsme dovolili soupeři vyrovnat. Vynikající výkon podal v brance Míla Šorf.

Branky: Poul V. 4, Šiler D. 3, Blažek M., Hladík J. a Růžička T. po 2, Bárta D. 1

TJ Sokol Nové Veselí  – 1. HC Pardubice             21 : 20       (12 : 9)

Velmi dobrým výkonem v prvním poločase jsme si vytvořili náskok. Ve druhém poločase jsme zahazovali vyložené brankové příležitosti a dovolili jsme soupeři snížit.

Branky: Šiler D. 7, Blažek M. 3, Bárta D., Hladík J., Kadlec R. a Veselý O. po 2, Krajčovič T. a Růžička T. po 1

Třetí kolo čeká naše starší žáky hned v sobotu 12. října v Havlíčkově Brodě.

Mladší žáky pak o týden později v sobotu 19. října opět ve Velkém Meziříčí.