Žákovské kategorie zahájily sezonu

V sobotu 21. září 2024 odehráli naši mladší i starší žáci 1. kola nového ročníku Ligy Vysočina mladších žáků a starších žáků. Mladší žáky čekal turnaj v domácí ZDT Areně, kde hostily týmy TJ Sokol Velké Meziříčí A, TJ Sokol Velké Meziříčí B a TJ Dolní Cerekev. Naši hráči dvakrát podlehli týmům Velkého Meziříčí a vysoko porazili Dolní Cerekev. Starší žáci pak cestovali do Pardubic, kde nastoupili proti domácím 1. HC Pardubice, TJ Sokol Chrudim, Jiskra Havlíčkův Brod a TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. Naši starší žáci berou jednu výhru a tři prohry.

Za tým mladších žáků nastoupili:

Horký Tomáš, Strejček Vojtěch, Pospíchal Marek, Dvořák Jan, Kovář Marian, Smrčka Štěpán, Krajčovič Lukáš,

Křivánek Vojtěch, Brychta Michal, Kasal Jonáš, Kotík Matyáš, Vaněk Jaroslav, Benc Vladimír.

Sestava starších žáků:

Mužátko O., Hladík M., Vítek V.   –   křídla

Bárta D., Krajčovič T., Poul V., Ptáček A., Růžička T.   –   spojky

Hladík J., Milichovský D.   –   pivoti

Šorf M., Špinar J.   –   brankáři

„K utkáním jsme odjeli v neúplné sestavě doplněné dvěma mladšími žáky, kteří se úkolů zhostili velmi dobře.“

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou          18 : 28      (9 : 10)

První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme neproměnili řadu vyložených brankových příležitostí a propadli jsme v obraně.

Branky: Růžička T. 7, Bárta D. 3, Ptáček A. a Vítek V. po 2, Hladík J., Milichovský D., Hladík M. a Krajčovič T. po 1

TJ Sokol Nové Veselí  – Jiskra Havlíčkův Brod                  10 : 15     (4 : 9)

V tomto zápase jsme podali nejhorší výkon. Hráli jsme bez nasazení a zaslouženě jsme podlehli.

Branky: Bárta D. 4, Vítek V. 3, Ptáček A. 2, Hladík J. 1

TJ Sokol Nové Veselí  – 1.HC Pardubice                   27 : 25         (16 : 9)

Velmi dobrým výkonem v prvním poločase jsme soupeře zaskočili. Ve druhém poločase jsme neubránili jednoho hráče Pardubic, který nám dal 17 branek.

Branky: Krajčovič T. a Růžička T. po 5, Bárta D. a Ptáček A. po 4, Hladík M. a Vítek V. po 3, Poul V. 2, Mužátko O. 1

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Chrudim              16 : 27       (8 : 12)

V tomto zápase jsme nedokázali ubránit urostlé hráče soupeře a zaslouženě jsme prohráli.

Branky: Vítek V. 4, Poul V. 3, Bárta D., Ptáček A. a Růžička T. po 2, Hladík J., Hladík M. a Krajčovič T. po 1

Druhé kolo čeká naše žákovské týmy o prvním říjnovém víkendu – mladší žáci zajíždí 5. 10. do Velkého Meziříčí

a starší žáky čeká domácí kolo v neděli 6.10. Aktuální tabulky a statistiky obou soutěží najdete zde:

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!