Závěrečná část sezony mužů

Druhý zápas během tří dnů odehraje v pátek naše mužstvo, které na domácí půdě vyzve večer od půl osmé tým TJ Cement Hranice. Buďte u toho s námi, budeme vás potřebovat!

Aktuální slova hlavního trenéra Jan Bělocha...

Máte za sebou dva zápasy v playout, které se vám ani herně ani výsledkově příliš nepovedly. Kde vidíte příčiny toho, že se týmu teď příliš nedaří?

„Je to bohužel pravda, nebyli jsme teď v dobré sportovní formě. Asi na nás trošku dopadlo to, že hrajeme v dost jiné sestavě, je teď těžší se na ty zápasy namotivovat. To nás ale určitě neomlouvá a my musíme začít podávat lepší výkony a řádně se na ty zápasy zkoncentrovat. Musíme být zápas od zápasu lepší.“

 

Během tří dnů vás teď čeká už druhé utkání. Jak náročné je pracovat v tomto režimu?

„Určitě je těžké v tomto režimu pracovat, hlavně v situaci, kdy se vám ne úplně daří. Kdybychom předchozí dva zápasy vyhráli, tak pro nás bude příjemné, že nemusíme tolik trénovat a hrát. Bohužel jsme ale v situaci, kdybychom potřebovali hodně trénovat. Teď na to moc prostoru není.“

Hranice jste v základní části dvakrát porazili. Ovšem zejména zápas na jejich půdě byl velmi těsný a zejména váš tým je teď poměrně oslaben. Co očekáváte od zítřejšího zápasu na domácí půdě?

„Očekávám další těžký zápas, protože v naší situaci je nejdůležitější zkoncentrovat se sami na sebe a předvést co nejkvalitnější výkony z našeho pohledu. To když zvládneme, tak v těch zápasech můžeme být úspěšní, ale musíme se soustředit hlavně sami na sebe.“

 

Znovu hrajete v pátek, navíc o velikonočních svátcích. Věříte, že vás fanoušci přijdou podpořit, a pomůžou vám konečně zlomit výsledky v playout?

„Strašně bych si přál, aby nás fanoušci přišli podpořit v co největším počtu a pomohli skoro bych řekl nově se rodícímu týmu a řadě mladých hráčů k tomu, abychom předvedli lepší výkon a aby podpořili ty mladé kluky, kteří teď dostávají na hřišti více prostoru a dodali jim více sebevědomí, protože oni nám to pak v budoucnu vrátí.“

Přijďte náš tým podpořit, budeme vás potřebovat!

Program playout

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!