Závěrečná část sezony mužů

Závěrečná část sezony se blíží. Po těsném boji a konečném 9. místě čeká naše mužstvo část playout. Celkem v osmi zápasech nastoupíme postupně proti celkům Jičína, Strakonic, Hranic a Maloměřic. Začínáme netradičně už tento pátek na domácí půdě proti Jičínu. Buďte u toho s námi, budeme vás potřebovat!

Aktuální komentář hlavního trenéra Jan Bělocha...

„V našem prvním utkání play out se utkáme s naším přímým konkurentem o 9. místo, který nám určitě bude chtít vrátit poslední porážku. Naším cílem v této fázi je vybojovat 9. místo a dát více prostoru dalším hráčům a neustále se posouvat individuálně i v týmovém pojetí. Zároveň se budeme snažit každým jedním výkonem odvděčit našim fanouškům, kteří nás podporovali celou sezónu.“

Přijďte náš tým podpořit, budeme vás potřebovat!

Program playout

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!