Další turnaj Žákovské ligy

V neděli 10. března 2024 hostila naše ZDT Arena 4. kolo letošního ročníku Žákovské ligy starších žáků. Tohoto turnaje se účastnily kromě našeho týmu dále celky Talent Plzeň, HKK FCC Město Lovosice, Házená Velká Bystřice a HBC Jičín. Náš tým bojoval, avšak vyšel z tohoto turnaje bohužel bodově naprázdno. V článku najdete tradiční krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí  – Házená Velká Bystřice                 17 : 26 ( 7 : 13 )

V tomto utkání jsme nepodali dobrý výkon. Chyby v obraně a neproměnění 26 vyložených brankových příležitostí nás připravily o lepší výsledek.

Branky: Kramer M. 6, Jelínek J. 4, Bárta A. 3, Pohanka D. 2, Poul V. a Vencálek M. po 1

TJ Sokol Nové Veselí  – Talent Plzeň                                15 : 25 ( 5 : 10 )

Proti favoritovi soutěže jsme podali zlepšený výkon. V utkání nám dělala problém výborná obrana soupeře. Nakonec jsme jednoznačně podlehli.

Branky:  Kramer M. 4, Bárta A., Jelínek J. a Šiler D. po 3, Blažek M. a Henzl D. po 1

TJ Sokol Nové Veselí – HBC Jičín                                      23 : 27 ( 10 : 11 )

V prvním poločase jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii. Ve druhém poločase jsme nedokázali ubránit pravou spojku soupeře.

Branky: Bárta A. 8,  Kramer M. 7, Henzl D. a Jelínek J. po 3, Šiler D. a Vencálek M. po 1

TJ Sokol Nové Veselí – HK FCC Město Lovosice            23 : 27 ( 12 : 14 )

V tomto utkání jsme podali nejlepší výkon. Ve druhém poločase jsme dokázali vyrovnat 4 minuty před koncem. Potom jsme však udělali chyby a soupeř nám odskočil na čtyři branky.

Branky: Jelínek J. 7, Poul V. 4, Bárta A. a Henzl D. po 3, Kramer M., Pohanka D. a Šiler D. po 2

Sestava:

Blažek M., Bárta D.,Hladík J., Milichovský D., Šiler D.               křídla

Bárta A., Jelínek J., Kramer M., Vencálek M., Poul V.                spojky

Henzl D., Pohanka D.                                                                 pivoti

Šorf M., Tomášek O.                                                                   brankáři

Další výsledky:

Talent Plzeň  – HK FCC Město Lovosice                    28 : 21  (18 : 10)

Talent Plzeň  – HBC Jičín                                           32 : 20  (15 : 11)

Talent Plzeň  – Házená Velká Bystřice                       23 : 13  (11 : 7)

Házená Velká Bystřice – HK FCC Město Lovosice     27 : 24  (14 : 14)

Házená Velká Bystřice – HBC Jičín                            29 : 23  (14 : 14)

HK FCC Město Lovosice – HBC Jičín                         19 : 10  (8 : 3)

Pátý turnaj Žákovské ligy odehraje náš tým 20. dubna 2024 v Újezdě u Brna.