Sokolské derby

Poslední zápas základní části letošního ročníku Chance Extraligy je tu! Naše mužstvo čeká sokolské derby na půdě SHC Maloměřice. Zápas můžete sledovat tradičně online na TVCOM, my však budeme rádi, když nás podpoříte přímo v Brně! Zápas bude navíc speciální a oba týmy budou společně s vámi pomáhat! Více najdete níže v článku. 

Aktuální komentář hlavního trenéra Jan Bělocha...

„V posledním utkání základní části nás na palubovce Maloměřic určitě nečeká nic jednoduchého. Soupeři jde o všechno a bojuje o záchranu. My se na ten zápas musíme zkoncentrovat, nic nepodcenit a předvést dobrý výkon, kterým dojdeme pro dva body.“

Sobotní sokolské derby bude navíc pomáhat! Oba týmy společně s vámi podpoří ParaCENTRUM Fenix.

Čemu se centrum věnuje a na co bude příspěvek využit sledujte v krátké videopozvánce na našem Facebooku.

Přijďte fandit přímo do haly a podpořte nejen náš tým, ale i dobrou věc!

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!