Extraligový zápas znovu v ZDT Areně

Další zápas v náročném únorovém programu je tu. Šestý zápas ze sedmi v tomto měsíci odehraje naše mužstvo v domácí ZDT Areně! V rámci 23. kola nás čeká důležitý souboj s celkem Jičína. Buďte u toho s námi, budeme vás potřebovat!

Aktuální komentář hlavního trenéra Jan Bělocha...

„Čeká nás souboj s Jičínem, což je souboj dvou týmů, které pokukují po místech v play-off. Hrajeme v domácím prostředí, venku jsme s Jičínem uhráli remízu a tu musíme potvrdit domácím vítězstvím. Musíme nechat na hřišti všechno, vtáhnout do boje diváky a předvést lepší výkon než v posledních zápasech a s maximální bojovností a odhodláním si dojít pro dva body.“

Levé křídlo David Jochman přidává...

Máte za sebou už čtvrtý zápas v tomto měsíci – po výhře nad Frýdkem přišly prohry s Kopřivnicí, Strakonicemi a Plzní – a ještě vás další dva čekají. Jak byste zhodnotil výkony vašeho týmu?

Výhra ve Frýdku nám dodala sebevědomí a ukázala nám, že jsme schopni bojovat o play-off i po odchodech hráčů. Všechny další zápasy byly vyrovnané, ale body jsme bohužel nezískali. Jako jednu ze slabin bych vypíchl špatné vstupy do zápasů. V tabulce jsme se tak ocitli ve špatné pozici, ale do konce základní části je pořád o co bojovat.“

Proti Jičínu to bude těžký zápas, oba týmy jsou na hranici postupu do play-off. Co očekáváte od sobotního zápasu?

Od zápasu čekám maximální nasazení a emoce z obou stran. V podzimní části jsme navíc vzájemně remizovali, takže o to větší motivaci mají oba kluby vyhrát.“

 

Po dvou zápasech se opět představíte v domácí ZDT Areně, v takovém zápase bude jistě podpora z hlediště důležitá?  

V takto důležitých zápasech může být opora fanoušků velkým větrem do plachet. Já však nepochybuji o tom, že diváci vytvoří parádní atmosféru. Po třech prohraných zápasech v řadě si chceme spravit chuť nejlépe výhrou před vlastním publikem.“

Přijďte náš tým podpořit, budeme vás potřebovat!

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!