Žákovská liga pokračuje

V sobotu 20. ledna 2024 odehrál náš tým starších žáků 2. kolo letošního ročníku Žákovské ligy starších žáků v Náchodě. Tohoto turnaje se účastnil domácí TJ Náchod, Pepino SKP Frýdek-Místek, LIONS Hostivice, TJ Sokol Velké Meziříčí a naše družstvo, které cestovalo oslabeno nemocemi a to v počtu deseti hráčů a z toho dva brankáři, což se i projevilo na celkových výkonech a výsledcích. V článku najdete tradiční krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků. 

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek          18 : 28    ( 6 : 16)

V tomto utkání jsme zaspali úvodní dvanáctiminutovku, kterou jsme prohráli o devět branek, což rozhodlo celý zápas. Po timeoutu a celý druhý poločas jsme byli Frýdku vyrovnaným soupeřem.

Branky : Ptáček A. 1, Poul V. 3, Kramer M. 10, Bárta A. 1, Milichovský M. 3.

 

TJ Sokol Nové Veselí – LIONS Hostivice        29 : 32      ( 17 : 14)

K tomuto utkání jsme nastoupili ve zcela jiném světle než v předchozím utkání. V něm jsme byli od začátku agresivnější a koncentrovanější než soupeř a až do sedmé minuty druhého poločasu jsme si udržovali tříbrankový náskok. Bohužel pak nás dostihl fakt, že jsme byli oslabeni o spoustu hráčů, a začali nám odcházet síly a začali jsme chybovat. Soupeř tohoto využil a trpělivější hrou nakonec obrátil výsledek na svou stranu.

Branky : Růžička T. 1, Poul V. 3, Šiler D. 3, Kramer M. 10, Bárta A. 2, Henzl D.M. 1, Milichovský M. 9.

 

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Náchod          17 : 26       ( 7 : 10)

I v tomto utkání se na nás podepsal fakt, že jsme přijeli na tento turnaj v malém počtu hráčů. V prvním poločase, kdy jsme měli ještě relativně síly, jsme byli rovnocenným soupeřem. Do druhého jsme však nastoupili nekoncentrovaní na obraně a v útoku jsme neproměňovali naše šance, čímž jsme umožnili soupeři do třinácté minuty odskočit až na desetibrankový rozdíl, a do konce zápasu jsme stihli už jen snížit o jednu branku na rozdíl devíti gólů.

Branky : Ptáček A. 2, Růžička T. 2, Poul V. 1, Šiler D. 3, Kramer M. 2, Bárta A. 1, Henzl D.M. 4, Milichovský M. 2.

 

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Sokol Velké Meziříčí         18 : 31     ( 9 : 13)

Do tohoto utkání jsme nastoupili hrůzostrašně, jako kdybychom na hřišti nebyli, a tak soupeř z Velkého Meziříčí vedl na konci sedmé minuty již 9:0. Poté prostřídal, čímž nám dovolil snížit poločasový stav na přijatelný rozdíl čtyř branek. Ve druhém poločase nám postupně ubývaly síly a koncentrace, čehož soupeř využil a uštědřil nám nejvyšší porážku v turnaji.

Branky: Ptáček A. 2, Růžička T. 2, Šiler D. 1, Kramer M. 6, Bárta A. 2, Henzl D.M. 2, Milichovský M. 3.

Sestava:

Poul V., Šiler D., Ptáček A.                                          křídla

Bárta A., Kramer M., Milichovský M., Růžička T.        spojky

Henzl D.                                                                      pivoti

Šorf M., Tomášek O.                                                   brankáři

Další výsledky:

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Náchod                             16 : 26

TJ Sokol Velké Meziříčí – LIONS Hostivice                     25 : 20

TJ Sokol Velké Meziříčí – Pepino SKP Frýdek Místek    17 : 25

TJ Náchod  – Pepino SKP Frýdek-Místek                       18 : 19

Pepino SKP Frýdek-Místek – LIONS Hostivice               18 : 19

LIONS Hostivice – TJ Náchod                                         15 : 22

Třetí turnaj Žákovské ligy odehraje náš tým 18. února 2024 v Praze na Chodově.

 

Rozpis dalších turnajů, statistiky i aktuální tabulku najdete zde: 

https://www.handball.cz/souteze/muzi/zl-zaci-hl-cast-23

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!