Sobotní derby v televizi

Po nečekaně volném víkendu způsobeném odložením 15. extraligového kola z důvodu kalamitního stavu čeká naše mužstvo další program. V sobotu nás čeká těžký zápas proti soupeři z KP Brno a to znovu před kamerami České televize. Buďte u toho s námi, budeme vás potřebovat!

Aktuální komentář hlavního trenéra Jan Bělocha...

„V dalším domácím zápase přivítáme celek Brna po delší době, kdy jsme měli volno. Tým má velkou chuť a těší se na poslední tři zápasy. V televizním zápase proti Brnu, kterému máme co vracet, doufáme, že předvedeme dobrý výkon a dokážeme navázat na ty naše poslední výkony a výsledky. Věříme, že s tradiční skvělou podporou našich fanoušků dokážeme bojovat o vítězství.“

Pivot Pavel Ogoun přidává...

Máte za sebou dobrou sérii výkonů a výsledků i delší zápasovou pauzu po náročném programu. Měli jste možnost odpočinout, nabrat nové síly a potrénovat?

Po vydařené sérii zápasů jsme měli menší pauzu, kterou jsme využili k načerpání nových sil a ke zlepšení herních a taktických věcí. Myslím, že jsme toho dost odtrénovali a jsme dobře připravení do dalších zápasů.“

 

Zápasy s Brnem mají ve Veselí vždy skvělou atmosféru. Co od zápasu očekáváte?

Očekávám plnou ZDT Arenu a velice vyrovnané utkání před kamerami ČT Sport. Budeme dělat maximum pro to, abychom naše fanoušky nezklamali a body zůstaly doma.“

 

Zářijový zápas v Brně se vám vůbec nevydařil. Na domácí půdě mu určitě za podpory fanoušků budete chtít porážku oplatit?

V Brně jsme nepodali dobrý výkon, a proto se ho budeme doma snažit napravit a dovést utkání do vítězného konce. Naši fanoušci nám k tomu jistě velmi pomůžou, jako vždy.“

Přijďte náš tým podpořit, budeme vás potřebovat!

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!