Poslední domácí zápas před repre pauzou

Po zápase na půdě soupeře je opět na řadě domácí program. V rámci 9. extraligového kola přivítá naše mužstvo celek ze Strakonic. Přijďte náš tým podpořit a užít si sobotní program, čekají nás totiž znovu hned 4 zápasy!

Aktuální komentář hlavního trenéra Jan Bělocha...

V dalším zápase nás čeká celek Strakonic před domácím publikem, před kterým máme co napravovat. Musíme se jim revanšovat za náš poslední domácí výkon, který nebyl vůbec adekvátní. Musíme se na náš výkon soustředit, aby byl rapidně jiný než posledně. Tým se na zápas poctivě připravuje. Myslím, že už v zápase v Kopřivnici byly vidět nějaké prvky, že byl výkon výrazně lepší. Teď musíme udělat další kroky a uhrát v zápasech body a napravit si reputaci z nepovedeného začátku sezony. Za tým můžu slíbit, že předvedeme úplně jiný výkon, necháme na hřišti všechno a bojovností si zasloužíme dva body.“

Levá spojka David Šůstek přidává...

Z úvodních sedmi kol máte zatím jednu výhru. Určitě to není start do sezony, jaký byste si přáli. V čem myslíte, jsou příčiny nevydařených výsledků?

„Je to velmi špatná bilance, to víme všichni. Představovali jsme si to jinak. Šance na dobrý začátek sezony byly velké a mrzí mě, že nemáme více bodů. Hlavní nedostatky vidím v nedisciplinovanosti a nasazení. Chybí nám v různých situacích kousek, abychom dokázali přetlačit soupeře a tahat za vítězný konec.“

 

Nyní vás čekají doma Strakonice.. Před domácím publikem máte co napravovat.. S čím jdete do zápasu?

 „Poslední domácí zápas s Frýdkem se asi nedá nazvat jinak než ostudou. Takže nesmíme dopustit, aby se něco takového opakovalo. Zápas nám ukázal, na čem je potřeba pracovat. Do zápasu půjdeme od první minuty s tím, že jdeme vyhrát a popereme se o to. Nechceme naše fanoušky znovu zklamat.“

 

Před reprezentační přestávkou vás po Strakonicích čeká ještě zápas v Jičíně. Budou to teď pro vás důležité zápasy, jak z hlediska bodů, tak pro atmosféru v týmu?

 „Celý týden je pro nás velmi důležitý. Nejenom bodově, ale i po psychické stránce. Máme tam ještě vložený zápas ČP s Maloměřicemi. Je potřeba jít od zápasu k zápasu postupně, připravovat se a dokázat to vše proměnit v body. V Kopřivnici jsme ukázali, že hrát umíme, ale pořád je tam velký prostor pro zlepšení. Práce a chuť se zlepšovat je na trénincích vidět. Věřím, že dokážeme vyhrát všechny tři zápasy a dá nám to pohodu a jistotu do dalších zápasů.“

Přijďte podpořit naše týmy a užít si sobotu nabitou házenou!
Mladší dorost začíná už ve 12:30 a jedeme až do večera!
Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!