Starší žáci dovezli tři výhry

V sobotu 14. října 2023 odehrál náš tým starších žáků 3. kolo podzimní části Ligy Vysočina starších žáků. Náš tým vyrazil do Velkého Meziříčí, kde vyzval domácí TJ Sokol Velké Meziříčí, HK Ivančice, TJ Sokol Chrudim a Jiskru Havlíčkův Brod. Starší žáci si i v oslabené sestavě ve čtyřech zápasech připsali tři výhry a jednu prohru. V článku najdete tradiční krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí  – Jiskra Havlíčkův Brod                    24 : 16 ( 15 : 6 )

Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou a zcela jasně jsme zvítězili.

Branky: Jelínek J. a Kramer M. po 7, Šiler D. 3, Blažek M, Poul V. a Ptáček A. po 2, Rubáč J. 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Velké Meziříčí                 15 : 23 ( 8 : 10 )

V prvním poločase jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Ve druhém poločase nám začaly docházet síly, z čehož pramenily chyby, které soupeř potrestal.

Branky: Kramer M. 6, Rubáč J. a Ptáček A. po 3, Blažek M., Jelínek J. a Šiler D. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – HK Ivančice                                    22 : 17 ( 10 : 10 )

První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme zlepšili obranu a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Branky: Kramer M. 16, Ptáček A a Rubáč J. po 2, Poul V. a Šiler D. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Chrudim                          28 : 19 ( 15 : 8 )

Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou a jednoznačně jsme zvítězili.

Branky: Kramer M. 17, Ptáček A. 3, Blažek M., Poul V. a Šiler D po 2, Henzl D. a Rubáč J. po 1

Sestava:

Blažek M., Šiler D., Ptáček A.                           křídla

Kramer M., Jelínek J.  Rubáč J., Poul V.          spojky

Henzl D.                                                            pivot

Šorf M.                                                              brankář

Další výsledky:

TJ Sokol Velké Meziříčí   – HK Ivančice                              21 : 12 ( 10 : 6 )

TJ Sokol Velké Meziříčí   – Jiskra Havlíčkův Brod               24 : 11 ( 13 : 5)

TJ Sokol Velké Meziříčí   – TJ Sokol Chrudim                     29 : 15 ( 9 : 6 )

HK Ivančice – Jiskra Havlíčkův Brod                                   29 : 14 ( 18 : 6 )

HK Ivančice – TJ Sokol Chrudim                                         27 : 14 ( 17 : 7 )

TJ Sokol Chrudim – Jiskra Havlíčkův Brod                         17 : 24 ( 9 : 13 )

K utkáním jsme odjeli v oslabené sestavě pouze s devíti hráči.

Chlapci si museli sáhnout na dno svých sil a tohoto úkolu se zhostili dobře, za což jim děkujeme.