Starší žáci bohužel v kvalifikaci neuspěli

V neděli 8. října 2023 odehrál náš tým starších žáků kvalifikační turnaj o přímý postup do letošní Žákovské ligy za Kraj Vysočina. Náš tým vyrazil do Velkého Meziříčí, kde vyzval domácí TJ Sokol Velké Meziříčí a TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. Náš tým bohužel svá utkání nezvládl a s oběma soupeři prohrál. V článku najdete tradiční krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Velké Meziříčí                       16 : 23 ( 7 : 9 )

V prvním poločase jsme odehráli dobré utkání. Ve druhém poločase jsme propadali v obraně a v útoku jsme udělali nevynucené technické chyby.

Branky: Bárta A. 7, Kramer M. 3, Jelínek J. 2, Henzl D. Ptáček A., Růžička T. a Šiler D. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou        18 : 26 ( 10 : 13 )

Začátek utkání nám vůbec nevyšel. Po time-outu se náš výkon zlepšil a náskok soupeře jsme stáhli na tři branky. Ve druhém poločase jsme neubránili levou spojku soupeře a zaslouženě jsme prohráli.

Branky: Kramer M. 5, Bárta A. 4, Růžička T. 3, Jelínek 2, Blažek M., Henzl D., Rubáč J. a Šiler D. po 1.

Sestava:

Blažek M., Šiler D., Poul V., Ptáček A.,  Růžička T.                 křídla

Bárta A., Kramer M., Jelínek J.  Rubáč J.                                spojky

Henzl D., Roštínský P.                                                             pivoti

Šorf M., Tomášek O., Vencálek M.                                          brankáři

Další výsledky:

TJ Sokol Velké Meziříčí   – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou       20 : 24 ( 10 : 13 )

Do Žákovské ligy si přímý postup za Kraj Vysočina zajistilo družstvo Kovofinišu Ledeč nad Sázavou.

Náš tým se pokusí o postup zabojovat v republikové kvalifikaci, která se uskuteční na konci listopadu.

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!