Dorostenci vezou z Prahy jednu výhru

Naše dorostenecké týmy odehrály v sobotu 30. září 2023 zápasy v rámci 3. kola 1. ligy mladších i starších dorostenců na půdě týmů TJ Dukla Praha. Mladší dorostenci odehráli poměrně vyrovnaný první poločas. V druhé půli si domácí vybojovali náskok 4 branek, který ale sérií 4 branek dokázal náš tým srovnat do remízového stavu. Série bez vstřelené branky a chyby našeho týmu však domácí trestali. Mladší dorost tak odjel z Prahy bez bodu. Naopak starší dorost stejně jako v minulé sezoně odehrál na Dukle velmi dramatické utkání až do posledních sekund. První poločas však našemu týmu příliš nevyšel a musel neustále dotahovat manko. Do poločasu šel se ztrátou čtyř branek. Hned od začátku druhé půle však začali naši hráči tento náskok soupeře stahovat. Utkání bylo dramatické do posledních vteřin, poslední a rozdílovou branku však vsítil náš tým a vyhrál tak nejtěsnějším možným rozdílem.

TJ Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí    29 : 22 (13:11)

3. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 30. 9. 2023 |

Sestava: Kadlec, Dvořák – Bartůněk 5/1, Trifanov 5, Dlouhý Do. 3, Lenert 2, Finsterle 2,

Sobotka V. 2, Fiala 1, Chalupa 1, Přerovský 1, Novotný, Sobotka T., Danihel, Pešek, Sobotka A.

 

Hodnocení trenéra Ivo Škrdlanta: „Na sobotní zápas na Dukle jsme se pečlivě připravovali a věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Pokud budeme chtít uspět, budeme muset plnit povinnosti na obraně se 100% pečlivostí a v útoku hrát systém, na který jsme zvyklí. První poločas nebyl až zas tak hrozný, byť se nám nedařilo na obraně reagovat správně na podběhy pivota a náběhy spojek v soubojích 1:1, tak i přesto jsme hráli velmi vyrovnaný zápas. Na poločasový rozdíl čtyř branek se soupeř dostal v podstatě až v posledních čtyřech až pěti minutách poločasu, které se nám moc nepovedly. Do druhé půle jsme vstoupili v poměrně solidním nasazení a kluci si plnili své úkoly, díky čemuž jsme velmi rychle náskok soupeře stáhli na remízový stav 15:15. Podařilo se nám hru srovnat a až do 9. minuty byla partie otevřená. Potom jsme měli bohužel asi pětiminutový výpadek a soupeř nám odskočil na rozdíl pěti branek. Bohužel jsme nenašli sílu v posledních jedenácti minutách se zápasem něco udělat. Ve zbrklosti stav zachránit jsme nakupili chyby, které bohužel soupeř potrestal, a zápas skončil rozdílem sedmi branek.“

TJ Dukla Praha – Sokol Nové Veselí   23 : 24 (14 : 10)

3. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 30. 9. 2023 |

Sestava: Tůma A., Kadlec – Horáček 7/1, Honc 4, Kakač 3,

Dlouhý Da. 3, Říha 2, Svoboda 2, Koníček 2, Světlík 1, Chvátal, Navrátil, Finsterle.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „V Praze nás čekal velmi zdatný soupeř, který má nebezpečný kádr. Věděli jsme, že musíme na každé pozici podat kvalitní výkon, pokud chceme pomýšlet na zisk dvou bodů. Možná, že i tento tlak jsme v úvodu zápasu trošku neunesli. V prvním poločase jsme totiž udělali, na naše poměry, až příliš technických chyb a ani zakončení nebylo na nejlepší úrovni. To soupeř využil na to, aby si vypracoval výraznější náskok. Do druhého poločasu se nám podařilo vstoupit úplně jinou filozofií. Dokázali jsme soupeřův čtyřbrankový náskok docela rychle smazat a od tohoto momentu se až do konce zápasu hrála vyrovnaná partie. I když jsme měli pět minut před koncem možnost odskočit Dukle na dva tři góly, když jsme měli přesilovku, bohužel jsme tuto možnost nevyužili. Utkání tak zůstalo otevřené až do konce. Jsem rád, že jsme takový nervózní zápas zvládli a hlavně vítězně. Věřím tomu, že nám tento zápas dodá trošku sebevědomí, a v dalším zápase už hlavně úvod nebude z naší strany tak kostrbatý. Určitě je potřeba chlapce za druhý poločas, kdy jsme výrazně zlepšili všechny ukazatele hry, pochválit, a díky tomu jsme dokázali zápas vyhrát.“

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

Náš tým mužů B v rámci 3. kola 2. ligy mužů JVČ do třetice cestoval na půdu soupeře. V sobotu 30. září

nastoupilo naše béčko na půdě Strakonic B. Zápas byl jasně v rukou našeho mužstva již od úvodního hvizdu.

Náš tým, za nějž opět nastoupilo několik dorostenců, si tak odvezl výhru 36:22

 

Tuto sobotu 7. října čeká naše mužstvo B konečně domácí zápas! 

Od 19 hodin zakončí kompletní domácí program proti béčku Talent Škoda JS Plzeň

Naše dorostenecké týmy sehrají příští víkend také domácí zápasy. 

Oba týmy vyzvou v sobotu 7.října týmy Talent Škoda JS Plzeň.

Přijďte naše týmy podpořit, budeme se těšit v domácí ZDT Areně!

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!