Starší žáci zahájili sezonu

V sobotu 16. září 2023 byla 1. kolem zahájena podzimní část Ligy Vysočina starších žáků. Náš tým vyrazil v rámci prvního turnaje do Pardubic, kde vyzval domácí 1. HC Pardubice, TJ Sokol Velké Meziříčí, TJ Sokol Chrudim a TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. Starší žáci si ve čtyřech zápasech připsali dvě výhry a dvě prohry. V článku najdete tradiční krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou          17 : 18 ( 8 : 12 )

První poločas jsme propadli v obraně a v útočné fázi jsme udělali mnoho technických chyb. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a začali jsme snižovat vedení soupeře, ale nakonec jsme prohráli o jeden gól.

Branky: Milichovský M., Poul V. a Rubáč J. po 3, Bárta A., Kramer M. a Šiler D. po 2, Henzl D. a Pohanka D. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Chrudim                                34 : 17 ( 14 : 8 )

V tomto zápase se náš výkon zlepšil. Ve druhém poločase jsme zvládli obranu 3 : 3 a soupeře donutili k chybám, které jsme trestali rychlými útoky.

Branky: Kramer M. 8, Bárta A. 7, Blažek M., Milichovský M. a Rubáč J. po 4, Henzl D. a Ptáček A. po 2, Pohanka D., Poul V. a Šiler D. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – 1.HC Pardubice                                    36 : 10 ( 18 : 4 )

Výbornou agresivní obranou jsme soupeře donutili ke ztrátám míče a rychlými útoky jsme soupeřovy chyby trestali.

Branky: Milichovský M. 7, Kramer M. a Poul V. po 6, Bárta A., Henzl D. a Šiler D. po 4, Blažek M. a Rubáč J. po 2, Ptáček A. 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Velké Meziříčí                       19 : 24 ( 9 : 13 )

Do utkání jsme vstoupili nekoncentrovaní a ustrašeným výkonem jsme dovolili soupeři vedení o 5 branek. Po time – outu se naše hra zlepšila a zápas byl vyrovnaný. Z prostoru křídel se nám nedařila střelba a tak se nám brankový deficit ze začátku zápasu nepodařilo snížit.

Branky: Bárta A. 7, Kramer M. 4, Šiler D. 3, Blažek M., Milichovský M., Pohanka D., Poul V., Rubáč J. po 1

Sestava:

Blažek M., Šiler D., Poul V., Ptáček A.                                     křídla

Bárta A., Kramer M., Milichovský M., Rubáč J.                        spojky

Henzl D., Pohanka D.                                                              pivoti

Šorf M., Tomášek O., Vencálek M.                                          brankáři

Další výsledky:

TJ Sokol Velké Meziříčí   – 1.HC Pardubice                                        25 : 8    ( 14 : 4 )

TJ Sokol Velké Meziříčí   – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou             26 : 22  ( 12 : 10)

TJ Sokol Velké Meziříčí   – TJ Sokol Chrudim                                     23 : 8    ( 12 : 5 )

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – 1.HC Pardubice                           32 : 17  ( 10 : 10 )

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – TJ Sokol Chrudim                        23 : 19  ( 12 : 9 )

1.HC Pardubice – TJ Sokol Chrudim                                                   18 : 19  ( 10 : 7 )

Druhé kolo podzimní části Ligy Vysočina odehraje náš tým hned tento týden v neděli 24. září 2023 v Ivančicích.