V sobotu opět doma

Po volném víkendu díky předehrávce 3. extraligového kola čeká naše mužstvo další sobotní zápas. V rámci 4. kola Chance Extraligy vyzve náš tým celek TJ Cement Hranice. A to v sobotu nebude všechno! 

Aktuální komentář hlavního trenéra Jan Bělocha...

„V prvních kolech se nám nepovedlo bodovat a tak se na zápas s Hranicemi musíme o to lépe připravit. Ukázat od úvodního hvizdu, že chceme napravit náš výkon, zejména z posledního extraligového utkání v Brně, které se nám hrubě nepovedlo. Doufám, že od první minuty bude vidět, že hráči k zápasu dobře přistoupili a že chceme napravit to, že se nám první kola nepovedla. Chceme nastartovat vlnu pozitivnějších výsledků a lepší hry a odrazit se od tohoto zápasu do další části sezony.“

Střední spojka Lukáš Krejz přidává...

Do nového ročníku jste vstoupili třemi prohrami v řadě. Co říkáte na první zápasy?

Jelikož po prvních třech kolech nemáme ani jeden bod, tak se zápasy nehodnotí moc dobře. Zápas na Dukle jsme mohli a měli zvládnout. Domácí utkání proti Plzni bylo sice lepší, avšak kvůli hernímu výpadky a kvalitě zakončení jsme to nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Zápas v Brně nám absolutně nevyšel. Opět nás zradila efektivita střelby, v obraně jsme nedokázali vyhrávat osobní souboje a celkový výkon nebyl dobrý.“

 

Na úvod jste měli těžký los, teď vyzvete na domácí půdě Hranice. Zápasy, kde je určitá role favorita, bývají ošemetné. Co od zápasu očekáváte?

Zápas bude těžký jako každý jiný. Musíme k tomu přistoupit zodpovědně a opět se vrátit na vítěznou vlnu. Budeme chtít v domácí atmosféře urvat první body.“

 

Jaká je atmosféra v týmu – těšíte se na domácí zápas? Jistě budete chtít sobě i fanouškům ukázat, že máte na lepší výkony…

Na domácí zápas se všichni moc těšíme. Ano, chceme nám i našim fanouškům ukázat, že rozhodně máme na lepší výkony. Obecně se ví, že ve Veselí jsou nejlepší fanoušci v extralize a táhnou nás vždy kupředu. Za to jim patří velký dík a doufám, že nás v sobotu přijdete podpořit a společně získáme dva body!“

Sobotní program však začne již od 12:30 hodin – mladší dorostenci vyzvou na domácí půdě tým Jihočeši.
Od 14:30 hodin pak naváže zápas staršího dorostu proti týmu Zlína
Přijďte si užít sobotu s házenou a první domácí zápasy našich dorostenců.
Těšíme se na vás!
V rámci domácích utkání je také možné zakoupit si permanentní vstupenky na aktuální
extraligovou sezonu či naše nové klubové ponožky.
Více informací najdete v článcích zde:
a zde:
Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!