SVĚT FYZIOTERAPIE a TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ

Oddíl házené TJ Sokol Nové Veselí a společnost Svět Fyzioterapie prodlužují svou spolupráci.

O projektu:

„Internetová stránka Svět fyzioterapie vznikla před mnoha lety, jako studentský projekt fyzioterapeuta, Jirky Vítka. Postupem času se k projektu připojovali další nadšenci a k odborným článkům začaly přibývat edukační videa, kurzy, workshopy a natáčení SF Talk podcastu. Společně se snažíme hledat, co nás spojuje a zamýšlet se nad tím, co nás rozděluje skrze různé pohledy. Žijeme fyzioterapií a fyzioterapie žije s námi.

Aktuálně pořádáme kurzy a workshopy pro odbornou veřejnost v předem vypsaných termínech,

nebo individuální kurzy v rehabilitačních centrech a nemocnicích. Skrze produkty z našeho e-shopu

dále spolupracujeme s nemocnicemi, fyzioterapeuty i sportovními kluby. Vítáme fyzioterapeuty a další lidi z oboru

na našem webu – pojďte se do toho vrhnout s námi!“

Správná regenerace a fyzioterapie je pro sportovce samozřejmě velmi zásadní stránka.

Nejen proto máme radost, že pokračuje naše spolupráce se společností Svět Fyzioterapie,

pod níž spadá také Škola tejpování. Ta nabízí kromě široké nabídky tejpů také nejrůznější

kurzy a workshopy. Všechny informace najdete zde: https://www.skolatejpovani.cz/

 

Společnost navíc pochází z Kraje Vysočina, konkrétně z Velkého Meziříčí, i proto máme radost 

z další úspěšné a velmi příjemné spolupráce v rámci našeho regionu. 

Masér Štěpán Havlíček, který sám absolvoval kurzy u Školy tejpování a využívá při péči o naše hráče tejpy a další pomůcky, je s naší spoluprací spokojen: „Moc mě těší, že je to právě Svět fyzioterapie a Škola tejpování, se kterými náš klub spolupracuje. Pro mě, jakožto pro maséra, je totiž důležité mít kvalitní vybavení, jako jsou právě tejpy od Školy tejpování. Protože pokud nejsou tejpy kvalitní, jsou znalosti, které jsem kurzem právě u Školy tejpování a následnou praxí získal, irelevantní. Tejpy jsou úžasným pomocníkem ať už k prevenci zranění či regeneraci. Ve vrcholovém sportu se bez nich dnes v podstatě žádný masér či fyzioterapeut neobejde a tejpy od Školy tejpování jsou zárukou kvality, na kterou se mohu spolehnout.

Děkujeme za podporu!

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!