Starší žáci na závěr stoprocentní.

V neděli 11. června 2023 odehrál tým našich starších žáků odložené 4. kolo Ligy Vysočiny starších žáků jarní části v Pardubicích. Turnaje se zúčastnila družstva TJ Sokol Nové Veselí červení, 1. HC Pardubice, TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, TJ Sokol Chrudim a Jiskra Havlíčkův Brod. Na posledním letošním turnaji si náš tým připsal čtyři jasně výhry ve čtyřech zápasech. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí červení – Jiskra Havlíčkův Brod                       29 : 8 ( 12 : 4 )

Po vlažném začátku jsme hru zrychlili a celkem s přehledem zvítězili.

Branky: Sobotka V. 6, Mrkos V. a Novotný M. po 4, Kramer M. a Sobotka T. po 3,  Bartůněk D., Bárta A. Dlouhý D. a Chalupa J. po 2, Pružinec T. 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení – TJ Sokol Chrudim                            33 : 19 ( 15 : 6 )

První poločas jsme hráli dobře v obraně a z rychlých útoků jsme lehce skórovali. Ve druhém poločase jsme propadali v obraně a umožnili jsme soupeři lehce dosahovat branky.

Branky: Novotný M. 10, Sobotka V. 5, Bartůněk D., Dlouhý D. a Pružinec T. po 3, Bárta A., Chalupa J., Kramer M. a Mrkos V. po 2, Sobotka T. 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení  – 1. HC Pardubice                          27 : 18 ( 15 : 10 )

Ze začátku utkání jsme neubránili střelbu z devíti metrů. Ve druhém poločase jsme kontrolovali výsledek.

Branky: Bartůněk D. a Sobotka V. po 5, Novotný M. a Chalupa J. po 4, Sobotka T. 3, Dlouhý D. 2, Bárta A., Mrkos V., Pavlis O. a Pružinec T. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení  – TJ Kovofinš Ledeč nad Sázavou           32 : 17 ( 12 : 8 )

První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme však soupeře jasně přehráli.

Branky: Novotný M. a Sobotka V. po 6, Chalupa J. 5, Sobotka T. 4, Dlouhý D. a Kramer M. po 3, Mrkos V. a Pavlis O. po 2, Bartůněk D. 1.

Sestava:

Pavlis O., Pružinec T., Sobotka T. Kramer M., Sobotka V.               křídla

Bartůněk D., Bárta A., Dlouhý D.,  Mrkos V. a Novotný M.              spojky

Chalupa J.                                                                                        pivot

Tomášek O., Vencálek M.                                                                brankáři

Další výsledky:

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou  – TJ Sokol Chrudim                  27 : 16    (13 : 6 )

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou  – 1. HC Pardubice                    19 : 16    (9 : 10 )

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou  – Jiskra Havlíčkův Brod            29 : 20    (13 : 5 )

1.HC Pardubice – TJ Sokol Chrudim                                              23 : 18    ( 11 : 8 )

1.HC Pardubice – Jiskra Havlíčkův Brod                                        23 : 14    ( 9 : 9 )

TJ Sokol Chrudim – Jiskra Havlíčkův Brod                                     29 : 20    ( 14 : 8 )

Těmito výhrami jsme se dostali na první místo v Lize Vysočiny.

Za předvedené výkony chlapcům děkujeme a gratuluje k prvnímu místu.