Sedm bodů do tabulky.

V sobotu 20. května 2023 odehrál tým našich starších žáků 6. kolo Ligy Vysočiny starších žáků jarní části, které pořádal  náš oddíl. Tým tak čekal domácí turnaj. Turnaje se zúčastnila kromě našeho družstva dále TJ Sokol Velké Meziříčí A , TJ Sokol Chrudim a 1. HC Pardubice. V našem týmu i nadále v rámci Ligy Vysočina dostávají prostor hlavně hráči širšího kádru a kluci si znovu zapsali pěkné výkony. V tomto kole zaznamenali tři výhry a jednu remízu s Velkým Meziříčím. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí červení – Jiskra Havlíčkův Brod                 20 : 15     ( 10 : 8 )

V tomto utkání jsme nepodali dobrý výkon. Udělali jsme devatenáct technických chyb a tak utkání bylo dlouho vyrovnané.

Branky červení: Dlouhý Do. 6/1, Jelínek J. 4, Pavlis O. 2, Sobotka T. 2, Janáček V. 2, Šiler D. 1, Kramer M. 1, Mrkos V. 1, Sobotka A. 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení – TJ Sokol Velké Meziříčí A               16 : 16    ( 8 : 7 )

První poločas jsme dobře bránili a zaslouženě jsme vedli. Utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou.

Branky červení: Dlouhý Do. 6/1, Janáček V. 5, Sobotka A. 2, Bárta A. 1, Sobotka T. 1, Jelínek J, 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení – TJ Sokol Chrudim            34 : 5 ( 14 : 3 )

V tomto zápase jsme od začátku soupeře přehrávali. Výbornou obranou jsme soupeře donutili k chybám, které jsme trestali rychlými protiútoky.

Branky červení: Mrkos 7, Bárta A. 5/2, Janáček V. 4, Dlouhý Do. 4, Sobotka A. 4, Jelínek J. 3, Kramer M. 2, Roštinský 1/1, Pavlis O. 1, Sobotka T. 1, Henzl M. D. 1, Pružinec 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení – 1. HC Pardubice                21 : 16    ( 13 : 5 )

V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Ve druhém poločase jsme při obranném systému 3:3 dělali chyby a dovolili jsme soupeři korigovat výsledek.

Branky červení: Sobotka T. 7, Dlouhý Do. 5, Sobotka A. 5, Kramer M. 1/1, Pavlis O. 1, Janáček V. 1, Pružinec T. 1.

Sestava:

Šiler D., Pavlis O., Pružinec T., Sobotka T.                                              křídla

Dlouhý Do., Bárta A., Janáček V., Jelínek J., Mrkos V., Kramer M.         spojky

Henzl D. , Sobotka A., Roštinský P.                                                         pivoti

Kadlec J. a Vencálek M.                                                                           brankáři

TJ Sokol Chrudim – Jiskra Havlíčkův Brod                  18 : 23

Sedmé kolo jarní části Ligy Vysočina odehraje náš tým v sobotu 27. května 2023 ve Velkém Meziříčí.