Poslední zápas sezony na domácí půdě!

Po středeční výhře ve Strakonicích čeká naše mužstvo už opravdu poslední zápas extraligové sezony 20222/23. Jsme moc rádi, že se sezonou rozloučíme na domácí půdě. Přijďte náš tým podpořit v sokolském derby proti Maloměřicím! Zápas můžete sledovat také online, odkaz najdete níže!

Co říká před sobotním zápasem hlavní trenér Jan Běloch?

V posledním zápase sezony nás čeká celek Maloměřic, proti kterým bychom chtěli navázat na vítězství ze Strakonic. Doufám, že i hráči naváží na mnoho povedených individuálních výkonů, které jsme v tom zápase měli. Snad se nám podaří zvítězit po kvalitním výkonu a poděkujeme tak našim fanouškům, kteří nás celou sezonu podporovali, a ukážeme jim, že jsme se v playout zase někam posunuli, a nalákáme je tím na další sezonu a poděkujeme za podporu během celé sezony.“

Co přidává v krátkém rozhovoru brankář a kapitán Vít Schams?

Letošní playout a celá sezona pro vás vyvrcholí v sobotu. Bilanci máte zatím 4 výhry a 3 prohry. Jak hodnotíte výsledky vašeho týmu v playout?

„Střídali jsme velmi solidní výkony, se kterými můžeme být spokojeni, s těmi slabšími. Vzhledem k tomu, že cílem v play out bylo vyhrát co nejvíce zápasů, nejlépe všechny, tak úplně spokojeni být nemůžeme.“

Určitě budete chtít nejen přidat pátou výhru, ale zejména rozloučit se s domácím publikem a letošní sezonou vítězně… Co od zápasu očekáváte?

„Pořadí před posledním zápasem už je dané, takže už budeme chtít především spíše pracovat a zlepšovat se v zápase ve věcech, které jsou důležité pro naši hru a zase se trochu posunout. Zároveň si poslední zápas užít, odmakat ho a samozřejmě vyhrát, abychom se dobře rozloučili se sezonou a hlavně s fanoušky, kterým to dlužíme.“

Sezona už byla poměrně dlouhá, jistě ale věříte, že vás přijde na poslední zápas podpořit co nejvíce fanoušků?

„To ano, ale naši fanoušci si vždy na halu cestu našli a skvěle nás podporovali, i když se nám ne úplně dařilo. Proto doufám, že i přes lepší venkovní počasí a vlastně rozhodnuté pořadí jich opět dorazí dost a poslední zápas si společně užijeme.“

Přijďte nás podpořit v posledním extraligovém zápase sezony!

Kompletní domácí sobotní program

To však není všechno! V sobotu sehrají poslední domácí utkání svých soutěží také

naše dorostenecké týmy, které vyzvou celky Lovosic, a budou vaši podporu také potřebovat!

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!