Sedmé kolo na domácí palubovce!

Po dvou výhrách na palubovkách soupeřů v jednom týdnu čeká naše mužstvo konečně domácí zápas. Tentokrát znovu ve středu  večer přivítáme celek Kopřivnice! Jde o poslední zápas našeho týmu před reprezentační přestávkou, přijďte nás podpořit! Znovu se na palubovkách představíme až v květnu. Zápas můžete sledovat také online, odkaz najdete níže!

Co říká před středečním zápasem hlavní trenér Jan Běloch?

„Na domácí utkání s Kopřivnicí se budeme chtít zkoncentrovat, protože poslední vzájemný zápas jsme prohráli o dvě branky. V domácím prostředí bychom chtěli vyhrát minimálně o tři. Zopakujeme si tak vlastně souboj, který mezi námi byl už před play-off. Tedy velmi důležitý zápas, který jsme nezvládli. Tentokrát bychom chtěli být my ti, kteří to zvládnou, a posunou se na devátou příčku v tabulce. Uděláme pro to všechno. Doufáme, že dokážeme navázat na zlepšený týmový výkon z posledních dvou zápasů, a předvedeme našim divákům mnohem lepší výkon, než jsme předvedli v zápase proti Strakonicím, a dokážeme v tomto zápase urvat nejenom dva body, ale i výhru o více než dvě branky, abychom se posunuli před celek Kopřivnice. Bude to náš poslední zápas před reprezentační přestávkou, takže doufáme, že nás přijde podpořit i co nejvíce našich fanoušků.“

Co přidává v krátkém rozhovoru levé křídlo Ondřej Štěpán?

V playout máte zatím bilanci tří výher a dvou proher. Jak hodnotíte dosavadní výsledky vašeho týmu?

 

„Určitě se v playout jako tým zlepšujeme a posouváme. Někdy však máme stále v zápase výpadky, ty se bohužel objevily právě v zápasech v Kopřivnici a doma proti Strakonicím, což se pak projevilo i na konečném výsledku, a oba zápasy nám těsně utekly.“

 

Setrvání v Extralize jste měli jisté prakticky od začátku playout. S jakým cílem a motivací jste tedy šli do této fáze – například vy osobně dostáváte hodně prostoru, několikrát jste nastoupil v základní sestavě. Jak vy osobně berete tyto zápasy?

 

„Vzhledem k naší pozici už je cílem rozhodně příprava na příští sezonu. Trenér tak dává více prostoru nám mladým hráčům. Já si této šance nastoupit v základní sestavě moc cením, snažím se na sobě dál pracovat a využít tuto šanci na 100%.“

Ve středu vás doma čeká tým Kopřivnice. Co od zápasu očekáváte? Jistě budete chtít hostům vrátit porážku z jejich domácího zápasu…

 

„Určitě to nebude jednoduchý zápas, oba týmy vědí, co od sebou mohou čekat. My jsme připraveni jako vždy doma bojovat o výhru a napravit nepovedený výkon z posledního domácího zápasu.“

 

Vzhledem k tomu, že máte další kolo volný los, je to pro vás poslední zápas před reprezentační přestávkou. I když jde o zápas playout ve středu večer, určitě doufáte, že vás přijde podpořit co nejvíce fanoušků? Přece jen jde o zajímavý souboj dvou týmů, kterým jen těsně uteklo play-off…

 

„Doufám, že nás přijde podpořit, co nejvíce fanoušků. Už nám několikrát ukázali, že i když se hraje ve středu večer, dokáží halu zaplnit a vytvořit perfektní atmosféru. Určitě jejich podporu budeme v takovém zápase potřebovat!“

Přijďte náš tým podpořit, budeme vás potřebovat!

Kompletní rozpis playout 2022/23

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!