V pátém kole zajíždíme do Brna.

Po volném velikonočním víkendu čekají naše mužstvo tento týden další dva zápasy v rámci letošního playout. Tentokrát sehraje náš tým oba zápasy na palubovkách soupeřů – nejdříve další středeční zápas proti Maloměřicím, v sobotu pak muži vyrazí do Hranic. Zápasy můžete sledovat také online, odkaz na středeční utkání najdete níže!

Co říká před středečním zápasem hlavní trenér Jan Běloch?

„V dalším zápase playout nás čeká celek Maloměřic, s kterým jsme měli v posledním vzájemném zápase na jejich půdě velké starosti. Po našem posledním nepovedením zápase máme teď co napravovat a doufám, že se nám podaří předvést výrazně kvalitnější výkon a dokážeme na půdě Maloměřic zvítězit. Hlavně doufám, že náš výkon bude splňovat mnohem vyšší parametry než v předchozím zápase, a budeme schopni vyhrát i podat dobrý výkon.“

Držte nám palce i na dálku!

Kompletní rozpis playout 2022/23

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!