Čtvrté kolo na domácí půdě.

Po třetím volném kole sehraje naše mužstvo další kolo v rámci letošního playout. Tentokrát nás znovu uprostřed týdne čeká zápas na domácí půdě, ve kterém budeme hostit celek Strakonic. Zápas můžete sledovat také online, odkaz najdete níže!

Co říká před středečním zápasem hlavní trenér Jan Běloch?

„V dalším domácím zápase nás čeká celek Strakonic, který dokázal zvítězit v posledních dvou utkáních, a určitě bude chtít navázat na dobrou formu. My se soustředíme hlavně na náš výkon a na zápas samotný. Budeme chtít pokračovat v nastaveném trendu a posouvat naše hráče v individuálních činnostech tak, aby byl lepší celý náš výkon, a dobře nás připravil na další sezonu. Doufáme, že někteří hráči navážou na dobré individuální výkony, které dokázali předvést v Kopřivnici, a tentokrát to dokážeme proměnit ve vítězství. Zároveň doufáme, že budeme předvádět dobrou házenou, která bude naše diváky bavit.“

Co přidává v krátkém rozhovoru brankář Martin Štohanzl?

V playout máte zatím bilanci jedné výhry, jedné prohry. Jak hodnotíte dosavadní výsledky vašeho týmu v playout?

„Tyto dva zápasy byly velmi rozdílné. První poločas zápasu s Hranicemi byl od nás adekvátní odpověď na nepostup do playoff. Fungovala nám obrana, získali jsme několik jednoduchých míčů a mohli tak využít přechodu do rychlého útoku. Ve druhém poločase už naše hra nenesla kvalitu první půle, spadla nám obrana, bez které nemohl přijít rychlý útok a i v postupném útoku jsme se trápili. Zápas v Kopřivnici velmi ovlivnila nekvalita v zakončení a vyšší počat technických chyb, kdy jsme v první půli nedokázali odskočit. Avšak měli jsme možná nejlepší rychlý útok z celé sezony.“

 

Setrvání v Extralize máte jisté, sezona je dlouhá, asi každý tým už trápí nějaké bolístky… S jakou motivací (cílem) tak jdete do zbytku zápasů?

„Motivace se možná hledá trochu hůře, ale pro nás letošním playoutem začíná příprava na další sezónu. Cílem pro každého z nás je zlepšit svoje individuální činnosti a přijít do další sezóny lepší, abychom se posunuli a splnili tak dané cíle.“

 

 

Ve středu vás doma čekají Strakonice. Co od zápasu očekáváte?

„Od zápasu očekávám bojovný průběh. Strakonice mají nejlepší pozici z týmů, kterých se může týkat sestup, a určitě budou chtít zabojovat o body. My však musíme pokračovat v tvrdé práci a soustředit se na náš výkon.“

Přijďte náš tým podpořit!

Kompletní rozpis playout 2022/23

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!