Ve druhém kole bez prohry.

V sobotu 25. března 2023 odehrál tým našich starších žáků 2. kolo Ligy Vysočiny starších žáků jarní části v Pardubicích. Turnaje se zúčastnila družstva TJ Sokol Nové Veselí červení, TJ Sokol Velké Meziříčí A a B, TJ Sokol Chrudim a domácí tým 1. HC Pardubice. Náš tým nastupuje do jarní části pouze s družstvem červených. Při náročném programu navíc dostali hráči nastupující pravidelně již také za kategorii mladšího dorostu volno a větší herní prostor tak dostali také další hráči. Náš tým dovezl tři výhry (včetně jedné kontumační při neúčasti druhého družstva Velkého Meziříčí) a jednu remízu. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí červení – TJ Sokol Velké Meziříčí A                 19 : 17 ( 12 : 7 )

První poločas jsme dobře bránili a zaslouženě jsme vedli. Ve druhém poločase jsme udělali několik chyb a dovolili soupeři zkorigovat výsledek..

Branky červení: Janáček V. 6, Bárta A., Jelínek J. a Kramer M. po 3, Pružinec 2, Chalupa J. a Pavlis O. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení – TJ Sokol Chrudim                                 21 : 8 ( 10 : 3 )

V tomto zápase jsme od začátku soupeře přehrávali a zcela jasně jsme zvítězili.

Branky červení: Jelínek J. 6, Chalupa J. a Janáček V. po 3, Bárta A., Henzl D. a Rubáč J. po 2, Kramer M., Pavlis O a Pružinec T. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení  – 1. HC Pardubice                                 19 : 19 ( 13 : 9 )

V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Ve druhém poločase jsme ukvapenou střelbou a technickými chybami dovolili soupeři vyrovnat.

Branky červení: Jelínek J. a Chalupa J. po 6, Pružinec 3, Bárta A., Henzl D., Janáček V. a Pavlis O. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení  – TJ Sokol Velké Meziříčí B                 10 : 0 – kontumace

Sestava:

Bělík O., Partyka F., Pavlis O., Pružinec T., Rubáč J. a Šik D.                 křídla

Bárta A., Janáček V., Jelínek J. a Kramer M.                                           spojky

Henzl D. a  Chalupa J.                                                                             pivoti

Kadlec J. a Tomášek O.                                                                           brankáři

Další výsledky:

TJ Sokol Velké Meziříčí A  – TJ Sokol Velké Meziříčí B               10 : 0

TJ Sokol Velké Meziříčí A  – 1. HC Pardubice                              23 : 14   (8 : 6)

TJ Sokol Velké Meziříčí A  – TJ Sokol Chrudim                            26 : 10   (15 : 2)

1.HC Pardubice – TJ Sokol Velké Meziříčí B                               10 : 0

1.HC Pardubice – TJ Sokol Chrudim                                            28 : 5    (15 : 4)

TJ Sokol Chrudim – TJ Sokol Velké Meziříčí B                            10 : 0

Třetí kolo jarní části Ligy Vysočina odehraje náš tým v sobotu 15. dubna 2023.