Poloviční úspěšnost!

Naše dorostenecké týmy sehrály v neděli 26. února 2023 zápasy v rámci 17. kola 1. ligy mladších i starších dorostenců na domácí půdě, kde vyzvaly týmy Talent Škoda JS Plzeň. Mladší dorostenci nevstoupili do utkání úplně špatně, v páté minutě zápasu vedli 4:2. Poté však převzali otěže zápasu hosté z Plzně, kteří byli lepší jak v obraně, tak efektivitě střelby. Hosté tak zaslouženě berou dva body a zůstávají v tabulce mladšího dorostu na prvním místě. Úvod zápasu starších dorostenců byl vyrovnaný, od 12. minuty však přišla série devíti branek našeho týmu, která znamenala zásadní náskok. Ten si náš tým udržel po celý zápas a došel k zasloužené výhře. Z tohoto kola tak zapisují naše týmy jednu prohru a jednu výhru.  

TJ Sokol Nové Veselí – Talent Škoda JS Plzeň     26:36 (9:19)

17. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 26. 2. 2023 |

 

Sestava: Pleva, Jurek – Koníček 6/2, Kakač 4, Karban 4, Novotný 4, Horáček 3,

Finsterle 2, Sobotka V. 2, Dlouhý Do. 1, Navrátil O., Danihel, Kourek, Vaněk, Bartůněk, Uchytil.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Z naší strany to byl zcela nevydařený zápas. Nepodali jsme ani jako jednotlivci, ani jako tým pořebný výkon na to, abychom tak silného soupeře jako Plzeň přinutili hrát delší dobu otevřený zápas. Vstup do zápasu přitom z naší strany nebyl špatný, vyhrávali jsme 4:2, ale hned poté přišel úsek, ve kterém jsme neproměnili několik šancí po sobě, udělali jsme několik technických chyb. Co mě mrzí nejvíce je to, že jsme v ten moment ztratili víru v to, že bychom se mohli do zápasu dostat zpátky. Do dalších zápasů určitě musíme zlepšit obranu, celkově pohyb, agresivitu, kompaktnost a nedovolit soupeři tak snadno skórovat, jako jsme to dovolili v tomto zápase Plzni. Myslím si, že chlapci určitě mají navíc než na to, co předvedli v tomto zápase, a věřím tomu, že tým má takovou sílu, aby se z tohoto zápasu ponaučil, a další boje zvládnul s větší energií a s větším nasazením a samozřejmě i větší kvalitou.“ 

 

TJ Sokol Nové Veselí – Talent Škoda JS Plzeň      37:28 (23:10)

17. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 26. 2. 2023 |

 

Sestava: Tůma A., Dufka, Doležel – Flajsar D. 8/1, Honc 8, Dlouhý Da. 6, Popela 4,

Navrátil R. 4, Ogoun 2, Jochman 2, Svoboda 1, Tůma J. 1, Horáček 1, Chvátal, Musil, Koníček.

 

 

Hodnocení trenéra Ivo Škrdlanta: „Jsem velice potěšen, že se nám podařilo odehrát velice hezký zápas. Klukům se na hřišti podařilo dodržet téměř všechny taktické pokyny a celých 55 minut se nám dařilo diktovat tempo.  Dařilo se nám ve hře jak v obranné fázi, tak v útočné fázi a vládli jsme svým disciplinovaným výkonem celému utkání. Jsem rád, že se na výhře podílel celý kádr a že se všichni na hřišti vystřídali a podali opravdu výborný výkon. Jak jsem již říkal, mrzí mě akorát posledních pět minut zápasu, kde jsme předvedli naprostou hrůzu, a nechápu, kde se tak nekoncentrovaný a nezodpovědný výkon plný chyb vzal. Posledních pět minut bylo nejenom pro nás na lavičce, ale asi i pro diváky černou kaňkou za tak výborným zápasem. Celému týmu pochvala za důležité dva body, fanouškům moc děkujeme za podporu a soupeři za houževnatý výkon do samého konce.“

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

Náš tým mužů B odehrál rovněž domácí zápas a to proti aktuálně třetímu celku tabulky – béčku Strakonic, a to v rámci 15. kola 2. ligy JVČ. Béčko zapsalo další suverénní výhru a zůstává v čele tabulky.

V dalším kole sehraje náš tým krajské derby v sobotu 4. března na půdě Havlíčkova Brodu!

Také dorostence čekají zápasy na půdě soupeřů a to v rámci 18. kola, ve kterém se v neděli vydají mladší dorostenci do Telnice a starší dorostenci do Zlína

Veškeré aktuality a novinky sledujte na našich sociálních sítích!