Starší žáci doma stoprocentní!

V neděli 19. února 2023 pořádal náš oddíl turnaj starších žáků v rámci 3. kola Žákovské ligy starších žáků. V tomto kole čekali naše starší žáky čtyři soupeři: Tatran Litovel, HK FCC Město Lovosice, Talent Škoda JS Plzeň a TJ Sokol Centrum Haná. Našim žákům se domácí turnaj povedl na výbornou a ve čtyřech zápasech zapsali čtyři výhry. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí  – Tatran Litovel                           28 : 13  (16 : 8)

Ze začátku utkání jsme nebyli koncentrovaní, dělali jsme chyby v obranné činnosti. Potom se naše hra výrazně zlepšila a začali jsme soupeře přehrávat ve všech činnostech. Nakonec dostali příležitost všichni hráči.

Branky: Bartůněk D. 6, Novotný M. 5, Sobotka V. 4, Bárta A., Mrkos V., Sobotka A. a Sobotka T. po 2, Dlouhý D., Henzl D., Janáček V., Jelínek J. a Kramer M. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – HK FCC Město Lovosice           27 : 14  (15 : 8)

Začátek utkání byl vyrovnaný. Zlepšenou obranou jsme soupeře donutili k chybám, které jsme trestali rychlými protiútoky. Ve druhém poločase dostali znovu příležitost všichni hráči.

Branky: Sobotka V. 6, Bartůněk D. 5, Novotný M. 4, Kramer M. a Sobotka T. po 3, Sobotka A. 2, Chalupa J., Janáček V., Jelínek J. a Mrkos V. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí – Talent Škoda JS Plzeň                21 : 14  (8 : 8)

V tomto utkání nás čekal sousední tým v tabulce Talent Škoda JS Plzeň. Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Obě mužstva předváděla hezkou házenou. Naši chlapci lépe zvládli začátek utkání a vedli jsme rozdílem čtyř branek. Potom jsme však polevili v obranné činnosti a v útoku jsme neproměnili řadu vyložených brankových příležitostí. Soupeř toho využil a vyrovnal na 8 : 8. Ve druhém poločase jsme podali výborný výkon v obraně a v útočné fázi po dobře zahraných kombinacích jsme vytvářeli brankové příležitosti, které jsme proměňovali.

Branky: Novotný M. 8, Sobotka V.  7, Sobotka T. 4, Chalupa J. a Janáček V. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Sokol Centrum Haná             25 : 12  (13 : 9)

Do tohoto utkání jsme vstoupili bez nasazení. Chlapci si mysleli, že to půjde samo. V 11. minutě jsme prohrávali 7 : 6. Potom jsme se však začali dostávat do tempa. Ve druhém poločase jsme již zcela ovládli hru a mohli tak dostat příležitost všichni hráči.

Branky: Novotný M. 8, Bartůněk D. 5, Sobotka V. a Sobotka A. po 3, Bárta A. 2, Dlouhý D., Janáček V., Jelínek J. a Sobotka T. po 1.

Naše utkání se hrála za vydatné podpory diváků, za což jim srdečně děkujeme. Za předvedené výkony hráčům děkujeme.