Vítězství nad týmem Karviné

Zápas se skvělým nábojem a výborným výkonem našeho týmu! Vítězíme v 8.kole STRABAG Rail Extraligy! Děkujeme fanouškům za podporu a vynikající atmosféru, kterou nám dnes opět pomohli! DĚKUJEME!

Shrnutí zápasu a ohlasy trenérů čtěte pod fotografií.

#1klub1srdce

Číst dál..

17. kolo Extraligy: prohra v Hranicích

Dnes se to nepovedlo. Do zápasu jsme nevstoupili dobře a bohužel jsme nedokázali navázat na dobrý výkon a projev z posledního utkání. Množství chyb a neproměněných šancí na naší straně poslalo soupeře do šestibrankového vedení už po prvním poločase. Až v průběhu druhé půle jsme se dokázali více prosadit, avšak ztrátu jsme nedokázali snížit na v… Číst dál..

Zápasový program: listopad 2019

Co všechno čeká naše mužstvo tento měsíc? Program bude náročný - kromě Extraligy je před námi Osmifinále Českého poháru a 3. kolo evropského Challenge Cupu!

První domácí zápas tohoto měsíce sehrajeme už DNES 3. 11. od 17:00! Přijďte náš tým podpořit v těžkém utkání proti týmu HCB Karviná!