Druhá výhra v playout

Slavíme druhou výhru v play-out! Remízový první poločas, kde jsme nedokázali proměnit více gólových šancí, jsme dokázali ve druhé půli zlepšit a vítězíme i podruhé na půdě soupeře!

Číst dál..

Trénink v lucemburském Differdange

Dlouhou cestu do Lucemburska jsme zvládli a naše mužstvo večer absolvovalo trénink v aréně našeho soupeře Red Boys.
Do odvetného zápasu vstupujeme s výsledkem 21:22 z domácího prostředí, zítra však uděláme pro postup všechno! S podporou našich věrných fanoušků, kteří s námi absolvovali cestu, stejně tak s podporou vás všech (na dálku).
Děkujeme moc!… Číst dál..

Rozhovor s trenérem "A" týmu

Dva dny po zahájení přípravy na jarní část mistrovské soutěže jsme požádali o rozhovor trenéra "A" týmu Pavla Hladíka. Témat, které Vás zajímají a posíláte na ně dotazy je celá řada. Pokusili jsme se tedy, o širší okruh otázek.