20. kolo Extraligy: domácí prohra

Karviná na naší půdě potvrdila roli favorita a vítězí poměrem 33:26. Škoda velkého množství našich technických chyb či neproměněných šancí, které hosté efektivně trestali. Přesto byly v obou poločasech vidět také velmi pěkné zákroky všech čtyř brankářů, kteří se dnes postavili mezi tři tyče. Přes velký náskok soupeře náš tým utkán… Číst dál..

V neděli všichni v červeném

Po 14 dnech je před námi další neděle plná házené! Podpořte také naše dorostence, kteří odehrají své zápasy proti týmům Karviné. Celý program poté vyvrcholí zápasem EVROPSKÉHO poháru našeho mužstva proti lucemburskému Red Boys Differdange! Přijďte okusit atmosféru evropské házené a podpořit náš tým.… Číst dál..

20. kolo Extraligy

Poslední duel, který nás čeká v rámci února, bude domácí zápas proti celku HCB Karviná!

Číst dál..

Důležitá výhra na palubovce Kopřivnice

Náročné utkání proti Kopřivnici jsme zvládli a odvážíme si vítězství! Pomalejší rozjezd s poměrně velkým počtem technických chyb jsme dokázali skvělým týmovým výkonem ve 2. poločase otočit!!