Mladší dorost - hodnocení zápasu

TJ Sokol Nové Veselí - SKP Frýdek-Místek 27:22 (13:15)

V našem šestém zápase podzimní části nás čekal doma celek Frýdku Místku. Tým, který nás porazil na našem domácím přípravném turnaji před sezónou a dokázal vyhrát v Zubří si zasluhoval náš největší respekt. Do utkání jsme měli jasný plán, jak se pokusit eliminovat silné stránky Frýdku. To se nám celkem dařilo po celý zápas, ale v prvním poločase jsme dělali extrémní individuální chyby v obraně a tím jsme soupeře pouštěli místy až do tříbrankového vedení. O poločase jsme prohrávali 15:13, a tak jsme do druhé půle chtěli minimalizovat individuální chyby na obraně a jinak se stále držet našeho taktického plánu. V druhé půli nám to do sebe konečně všechno zapadlo. Dobře jsme bránili, k výbornému výkonu se rozchytal brankář a v útoku jsme si připravovali dobré střelecké příležitosti. Nebýt několika zkažených rychlých útoku, tak by byl druhý poločas od nás na jedničku. Stav jsme rychle otočili a soupeře už jsme nepouštěli na dostřel, a naopak jsme dokázali naše vedení navýšit na rozdíl 5 branek. Konečný výsledek 27:22 je velmi cenný, a hlavně doufám že cesta, na kterou jsme nastoupili v druhém poločase, hráčům otevřela oči, jakým způsobem se tyto zápasy musí hrát, abychom byli úspěšní. Děkuji hráčům za velkou bojovnost, kterou prokázali a fanouškům obou táborů, za vynikající atmosféru v hale, která nejenže byla dostatečně hlasitá, ale i velmi korektní a přesně tak by se na sportovních kláních mělo fandit.

17.11.2018 17:00