Mladší dorost - hodnocení zápasu

HC Zubří A - TJ Sokol Nové Veselí 28:26 (16:11)

V dalším podzimním zápase nás čekal celek Zubří. Jeden z hlavních kandidátů na titul. Do utkání jsme vstoupili dobře a ujali jsme se hned vedení 2:0 bohužel to bylo naposled, kdy jsme v utkání vedli. Soupeř poté odskočil a v průběhu prvního poločasu, neustále udržoval vedení v rozmezí dvou až pěti branek. O poločase jsme prohrávali 16:11. Vstup do druhé půle se nám povedl a soupeře jsme postupně stahovali, chvílemi jsme se dostali i na rozdíl jednoho gólu a šli jsme do útoku. Bohužel v těchto chvílích jako by se nám rozklepala kolena a nedokázali jsme hrát dostatečně kvalitně. Hráči obou týmů bojovali a utkání mělo solidní úroveň. Nakonec se ukázal rozhodujícím faktorem hráč domácím Lukáš Mořkovský, který dokázal svým velice nadstandardním výkonem zápas rozhodnout ve prospěch Zubří v poměru 28:26. My se z utkání musíme poučit a připravit se na další kolo, kdy nás čeká doma silný celek Frýdku Místku.

27.04.2019 15:00