Mladší dorost - hodnocení zápasu

TJ Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A 36:26 (17:13)

První utkání v novém ročníku jsme odehráli v domácím prostředí proti celku Plzně. Jednalo se o předehrávku 7. kola. Před utkáním jsme věděli, že soupeř disponuje zajímavými individualitami a základem úspěchu bude pokrýt silnou zbraň soupeře, což je střelba z větší vzdálenosti.

To se nám z části dařilo, ale díky několika individuálním chybám a pozdním reakcím na odražené míče se nám nepodařilo vybudovat si náskok hned od začátku a bohužel postupem utkání se nám bránění soupeřových spojek dařilo čím dál tím méně. Soupeř se držel do stavu 9:9. Poté se nám před poločasem podařilo odskočit na rozdíl čtyř branek. Po poločase se ještě chvilku hrála vyrovnaná házená, ale postupně jsme odpor soupeře zlomili a vyhráli o 10 branek.

S naším výkonem může panovat částečná spokojenost. Předvedli jsme kolektivní výkon a dokázalo se prosadit velké množství hráčů. Naopak velké nedůslednosti jsme páchali v obraně a ve spolupráci s brankařem. To do dalších zápasů musíme zlepšit, pokud chceme pomýšlet na úspěch v celé sezóně. V dalším kole nás čeká nováček z Náchoda, pro kterého to bude první zápas v sezóně, takže určitě do utkání půjde s velkým nadšením a my se musíme poctivě připravit, abychom utkání zvládli.

01.02.2020 18:00