Do nové sezóny v nových dresech a s novou posilou v kádru


87.jpg

Společnost Kempa, která před touto sezónou prodloužila s naším klubem smlouvu připravila pro náš extraligový tým nové domácí dresy. Ty budou představeny netradičně až v prvním mistrovském utkání již tento pátek, kdy přivítáme Frýdek-Místek. Až poté proběhne tradiční focení. "Jsme rádi, že jsme prodloužili smlouvu s předním dodavatelem oblečení pro házenou. Kempa nám navíc připravila exklusivní domácí sadu dresů. Jedná se o speciální dres laděný do barev našeho loga. Tedy dres, který má jedinečnou barevnou kombinaci, kterou používá pouze náš klub, a to v rámci celé Evropy. I proto jej chceme představit divákům netradičně až v den zápasu. Snad nám nové dresy přinesou štěstí i premiérovou účast v Playoff." Přeje si předseda klubu Miloš Bílek. "Zítra náš klub oficiálně představí novou posilu pro letošní sezónu. Cítili jsme potřebu doplnění kádru, proto jsme ještě na poslední chvíli posílili. Věříme, že divákům udělá jméno posily velkou radost a vzbudí ještě větší zájem o premiérový zápas" Doplňuje tajemně Miloš Bílek

Partneři