Poslední domácí zápas v letošním roce

Ve středu 7. prosince 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 17. kola mužské Chance Extraligy.


818.jpg
Po sobotním utkání na palubovce soupeře sehraje naše mužstvo poslední domácí utkání v tomto kalendářním roce. Utkání 17. kola Chance Extraligy mužů proti atraktivnímu soupeři a aktuálnímu vedoucímu tabulky Talent týmu Plzeňského kraje odehrajeme už tuto středu! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže. 
 

 

Hlavní trenér Jan Běloch před středečním zápasem: „Poslední domácí zápas nás čeká s aktuálně vedoucím týmem Chance Extraligy. V domácím prostředí můžeme navázat na poslední výhry a uděláme všechno pro to, abychom dokázali bodovat i s vedoucí Plzní, která hraje velmi dobrou házenou, a zaslouženě je v současné chvíli na prvním místě. My v domácím prostředí předvádíme kvalitní výkony a chceme si úspěšnou sérii přenést i do nového roku a doufáme, že nás podpoří také diváci, a vytvoříme tu takovou atmosféru a předvedeme takový výkon, že to Plzni extrémně znepříjemníme, a díky tomu se nám z tohoto zápasu podaří získat nějaké body."

 

Co říká před posledním domácím extraligovým zápasem levá spojka našeho týmu Ákos Bendicsek?

Série domácích zápasů se vám povedla. Ve třech zápasech jste získali pět bodů. Na Dukle přišlo zaváhání. Ještě v polovině druhého poločasu byla hra vyrovnaná, ale pak vám domácí utekli. Co dle vašeho názoru rozhodlo zápas v Praze?

„Ano, byl jsem opravdu šťastný, že jsme v posledních zápasech získali tolik bodů, protože jsme byli v dobré formě a také jsme potřebovali tyto body, abychom zůstali blízko play off. Bohužel proti Dukle, zejména ve druhém poločase, jsme měli spoustu promarněných příležitostí, ale Dukla využila našich chyb a vstřelila několik snadných branek. Musíme se více soustředit na zakončení situací a myslím, že příště budeme úspěšní."

 

V posledním domácím zápase vás čeká asi nejtěžší možný soupeř, aktuálně první Plzeň. S čím jdete do zápasu, co od zápasu očekáváte?

„Proti Plzni očekávám velmi těžký zápas. V prvním utkání jsme na jejich domácí půdě odehráli dobrý zápas a v posledních 5-10 minutách jsme jim byli na dostřel. Doufám, že si tento dobrý výkon připomeneme a možná tentokrát zůstaneme ve hře až do konce zápasu. Doufám, že se nám podaří získat alespoň 1 bod, ale věřím, že jako tým jdeme za vítězstvím vždy. K tomu budeme potřebovat maximální podporu také od fanoušků."

 

Před sezonou a během letní přípravy jsme mluvili o skvělé atmosféře a místních fanoušcích. Nyní, když už jste s týmem odehrál řadu domácích zápasů, co na domácí publikum říkáte?

„Opravdu se mi líbí, že i když není Veselí velké město se spoustou lidí, tak máme fantastické domácí publikum a atmosféru, prakticky každý zápas je téměř plný dům. Rád hraji před takovými fanoušky, protože na hřišti je skutečně cítíte jako 8. hráče. Doufám, že si po tomto zápase budou myslet, že to byl dobrý rok a budou nám fandit i v roce příštím."

 

Přijďte podpořit naše mužstvo v důležitém zápase!

Vytvořme společně tradiční skvělou atmosféru a užijme si poslední domácí extraligový zápas roku 2022!
 
 
PS: Těšit se můžete také na jeden nový klubový předmět na rok 2023! 
Pozvánky
11.02.2023 12:30
TJ Sokol Nové Veselí - HAOLK
Mladší dorost
11.02.2023 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - HAOLK
Starší dorost
11.02.2023 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC Robe Zubří
Muži
18.02.2023 19:00
TJ Sokol Nové Veselí B - TJ Sparta Kutná Hora (muži B)
Muži
19.02.2023 09:00
Žákovská liga starších žáků
Starší žáci A
22.02.2023 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
Muži
26.02.2023 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
Mladší dorost
26.02.2023 16:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
Starší dorost
Partneři