Jedenácté kolo soutěží dorostu

V sobotu 3. prosince 2022 odehrály naše dorostenecké týmy 11. kolo základní části svých soutěží.


817.jpg

Naše dorostenecké týmy sehrály v sobotu 3. prosince 2022 11. kolo 1. ligy mladších i starších dorostenců na domácí půdě proti týmům KH Kopřivnice! Mladší dorostenci, doplněni o několik hráčů starších žáků, se ujali vedení hned od úvodních minut zápasu. Skóre se jim dařilo postupně navyšovat a utkání kontrolovali až do samotného konce, za což berou dva vítězné body. Také starší dorostenci měli své utkání pěvně v rukou od úvodních sekund. Přestože koncentrace ze strany našich hráčů ve druhé půli lehce opadla a soupeř dokázal korigovat poločasovou ztrátu, došel si také starší dorost pro jasnou výhru. V jedenáctém kole dorosteneckých soutěží tak zapisují naše týmy celkem čtyři body. 

 

TJ Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice  29:22 (12:8)

11. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 3. 12. 2022 |

 

Sestava: Pleva, Jurek – Karban 9, Kakač 9, Koníček 7, Novotný 2, Vaněk 1,

Dlouhý Do. 1, Finsterle, Danihel, Horáček, Uchytil, Chalupa, Sobotka V. 

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Proti Kopřivnici dostalo prostor i několik starších žáků. Výkon z naší strany nebyl úplně optimální, ale i navzdory tomu si myslím, že jsme si v útočné fázi dokázali vypracovat slušné pozice. Stejně tak i obrana fungovala v určitých pasážích docela stabilně. Škoda neproměněných šancí, protože už v prvním poločase jsme mohli soupeři výrazně odskočit, ale neproměnili jsme až devatenáct střeleckých pokusů. Tato nervozita se pak dostala i do druhého poločasu, kde jsme si dokázali vypracovat dobré pozice, ale v útoku jsme jednoduše neměli svůj den, co se týká úspěšnosti. Hlavní ponaučení ze zápasu je, abychom měli větší střelecké sebevědomí, čímž pádem pak zápasy mohou skončit pro nás výraznějším gólovým rozdílem."

 

 

TJ Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice  35:30 (20:11)

11. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 3. 12. 2022 |

 

Sestava: Doležel, Dufka – Honc 8, Flajsar 7/2, Jochman 6, Popela 3, Říha 2,

Chvátal 2, Dlouhý Da. 2, Musil 1, Duroň 1, Ogoun 1, Tůma J. 1, Svoboda 1.

 

 

Hodnocení trenéra Ivo Škrdlanta: „Na domácí palubovce jsme přivítali soupeře z Kopřivnice a byli jsme si vědomi toho, že jsme favorité tohoto duelu, a proto jsme se připravovali na toto utkání nejenom po herní stránce, ale hlavně na to, že se chceme předvést před naším domácím publikem kvalitní a moderní házenou. Jak už jsem říkal, naše družstvo bylo favoritem a hráči se od samého začátku prezentovali kvalitní a rychlou hrou, což jednoznačně bylo v ubíhajícím čase znát i na přibývajícím skóre v náš prospěch a svou kvalitu předváděl celý široký kádr včetně brankářů. Dařilo se nám na obraně i v útoku a určovali jsme tempo hry, i když k naprosté spokojenosti pořád bylo daleko, ale i tak jsme o poločase vedli rozdílem 9 branek. Ve druhé půli jsme si drželi potřebný náskok pro klid, ale bohužel hráči polevili z nasazení a koncentrace a na obraně jsme si to začali zbytečně komplikovat chybnou obranou a nepřesnou střelbou v útoku. Takže druhou půlku jsme neodehráli podle našich představ a zbytečně jsme sami sebe vystavovali riziku, že se soupeř dostane na dostřel, čímž byla hra trošku nervózní a dost kostrbatá. Nicméně se podařilo nepustit soupeře na kontakt a dovést úspěšně utkání do vítězného konce a připsat si další dva důležité body do průběžné tabulky. Hráčům a celému týmu blahopřeji k vítězství, ale nejsem úplně spokojený s celkově předvedenou hrou a zakončováním ve druhém poločase. Nechtěl bych, aby se tento přístup někdy v dalším zápase opakoval, protože kdybychom hráli s kvalitnějším soupeřem, tak by nás to mohlo stát i vítězství."

 

 

Kompletní výsledky sobotních zápasů našich týmů přehledně:

 

Svůj domácí zápas a zároveň poslední zápas aktuálního kalendářního roku odehrál také náš tým mužů B. Béčko vyzvalo v rámci 11. kola 2. ligy mužů JVČ třetí tým tabulky z Českých Budějovic a znovu si připsali poměrně vysoké vítězství. Do zimní přestávky tak jde naše béčko na 1. místě s 19 body a bilancí 9 výher a 1 remízy v 10 zápasech. 

Dorostence čeká o víkendu soutěžní přestávka. V rámci předehrávky 12. kola, kterou sehrály oba naše týmy ve středu 30. listopadu na půdě týmů Lovosic, přivezli mladší dorostenci remízu 29:29 a starší dorostenci bohužel prohru 30:27. Shrnutí zápasů přineseme na našem webu. 

#1klub1srdce

Pozvánky
11.02.2023 12:30
TJ Sokol Nové Veselí - HAOLK
Mladší dorost
11.02.2023 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - HAOLK
Starší dorost
11.02.2023 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC Robe Zubří
Muži
18.02.2023 19:00
TJ Sokol Nové Veselí B - TJ Sparta Kutná Hora (muži B)
Muži
19.02.2023 09:00
Žákovská liga starších žáků
Starší žáci A
22.02.2023 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
Muži
26.02.2023 14:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
Mladší dorost
26.02.2023 16:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
Starší dorost
Partneři