3. kolo Ligy Vysočina starších žáků

V sobotu 5. listopadu 2022 sehráli naši starší žáci turnaj v Kuřimi v rámci Ligy Vysočina.

V sobotu 5. listopadu 2022 proběhl v kuřimské hale turnaj v rámci 3. kola Ligy Vysočina starších žáků. Turnaje se zúčastnila naše dvě družstva TJ Sokol Nové Veselí červení a modří, dvě družstva TJ Sokol Velké Meziříčí A a B a SK Kuřim. Družstvo červených si připisuje výborné výsledky za čtyři výhry ze čtyř zápasů. Družstvo modrých tentokrát zapisuje skóre jedné výhry nad "béčkem" Velkého Meziříčí a tři prohry. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí červení – TJ Sokol Nové Veselí modří    23 : 12     (11:4)

Tento zápas jsme předehráli v rámci tréninku v pátek 4. 11. 2022. V neúplných sestavách červení jasně přehráli družstvo modrých.

Branky červení: Novotný M. 8, Chalupa J. 5, Bartůněk D. a Pružinec T. po 3, Dlouhý D. a Sobotka V. po 2

Branky modří:    Sobotka A. 4, Bárta A. 3, Milichovský M.  a Mrkos V. po 2, Henzl D. 1

TJ Sokol Nové Veselí červení  – SK Kuřim                                23 : 8       (13:3)

V tomto zápase jsme byli jasně lepším družstvem a zaslouženě jsme zvítězili.

Branky červení: Dlouhý D. a Sobotka V. po 5, Novotný M. 4, Bartůněk D. a Sobotka A. po 3, Chalupa J., Kramer M. a Pružinec po 1

TJ Sokol Nové Veselí červení  – TJ Sokol Velké Meziříčí A                 24 : 21    (13:9)

V prvním poločase jsme dobře bránili a vytvořili si čtyř brankový náskok. Ve druhém poločase však soupeř dokázal vyrovnat. Zrychlenou hrou jsme znovu dokázali soupeři odskočit.

Branky červení: Bartůněk D. 9, Dlouhý D. 6, Sobotka V. 4, Novotný M. 3, Kramer M. a Sobotka A. po 1

TJ Sokol Nové Veselí červení  – TJ Sokol Velké Meziříčí B                 37 : 10     (16:5)

Velmi dobrá obrana donutila soupeře k chybám, které jsme trestali rychlými útoky.

Branky červení: Dlouhý D. 16, Bartůněk D. 7, Sobotka V. 5, Novotný M. 4, Chalupa J. 3, Pružinec T. a Sobotka A. 1

TJ Sokol Nové Veselí modří  – TJ Sokol Velké Meziříčí A                   12 : 25    (7:13)

V tomto zápase naši hráči udělali 20 technických chyb, které soupeř dokázal potrestat.

Branky modří: Milichovský M. a Mrkos V. po 3, Kramer M. 2, Bárta A. Pospíchal J., Rubáč J. a Sobotka A. po 1

TJ Sokol Nové Veselí modří  – TJ Sokol Velké Meziříčí B                   16 : 11    (9:3)

V tomto zápase jsme podali dobrý výkon a zaslouženě zvítězili.

Branky modří: Mrkos V. 5, Kramer M. a Sobotka A. po 3, Bárta A. a Milichovský M. po 2, Pospíchal 1

TJ Sokol Nové Veselí modří  – SK Kuřim                                  19 : 25 (10:15)

V prvním poločase jsme opět udělali hodně technických  chyb, které rozhodli o konečném výsledku.

Branky modří: Sobotka A. 5, Bárta A. a Mrkos V. po 4, Milichovský 3, Kramer M., Rubáč J. a Pavlis O. po 1, Henzl D., Kramer M., Milichovský M. a Mrkos V. po 1