Ohlasy z kabiny před zápasem v Plzni

„Očekávám velmi náročný souboj, na zápas se moc těším," říká před čtvrtým kolem spojka Marian Hajko.


755.jpg

Extraliga je zpět! Čvrté kolo sehraje naše mužstvo již tuto středu na půdě soupeře a to loňského vicemistra z Plzně! Utkání hrané před kamerami České televize začíná v 18 hodin. Držte nám palce i na dálku a užijte si středeční večer s házenou! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže. 

 

Aktuální ohlasy zkabiny přináší střední spojka našeho týmu Marian Hajko:

Je za Vámi velmi povedený víkend. Jak hodnotíte dvojutkání proti Tallinnu?

„Určitě pozitivně, myslím, že jsme zápasy zvládli tak, jak jsme chtěli. Bohužel nám trochu nevyšel druhý poločas prvního zápasu. Důležité ale určitě bylo, že nás to nakoplo k tomu, abychom se zlepšili a napravili výkon ve druhém zápase."

 

Předvedené výkony i výsledky vám jistě pomohou i psychicky do další části sezony?

„Samozřejmě nám pomohou, protože první dvě kola v lize nám absolutně nevyšly. Už od zápasu s Duklou jsme ukázali, že náš tým kvalitu má. Věřím, že se podobnými výkony budeme prezentovat i dál."

 

Sám jste přispěl 12 brankami, jak hodnotíte svůj výkon?

„Za góly jsem samozřejmě rád, protože přispěly k vítězství, ale myslím, že výkon každého z nás byl pozitivní pro celé mužstvo. Samozřejmě tam i z mé strany byly zbytečné chyby, které soupeř lehce využil. Budeme se je snažit v dalších zápasech eliminovat."

 

Kalendář je našlapaný, teď před sebou máte dva velmi těžké soupeře. Hned ve středu zajíždíte na palubovku Plzně, několikanásobného českého mistra. Co očekáváte od tohoto zápasu a jak se těšíte?

„Já osobně se těším a očekávám velmi velmi náročný souboj. Plzeň dlouhodobě ukazuje své kvality nejen v Extralize, ale i evropských pohárech. Budeme se snažit podat co nejlepší výkon a věřím, že se nám podaří odvést nějaký ten bod."

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

Momentka z extraligového utkání proti Plzni, sezóna 2021/2022.

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři