Čtvrté kolo na půdě Plzně

Ve středu 21. září 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 4. kola mužské Chance Extraligy.


754.jpg

Extraliga je zpět! Čvrté kolo sehraje naše mužstvo již tuto středu na půdě soupeře a to loňského vicemistra z Plzně! Utkání hrané před kamerami České televize začíná v 18 hodin. Držte nám palce i na dálku a užijte si středeční večer s házenou! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže. 

 

Hlavní trenér Jan Běloch před středečním zápasem: „Po dvojzápase v evropském poháru, kde jsme předvedli zlepšené výkony, se teď poctivě připravujeme na utkání v Plzni, kde budeme chtít určitě uspět. Samozřejmě nás čeká velmi těžký soupeř ve velmi dobré formě, zatím jsou jejich výsledky přesvědčivé a hrají moc dobrou házenou. My se dobře připravujeme a jsme přesvědčení, že v zápase můžeme uspět. Už v předchozích dvou sezonách se nám podařilo na plzeňské půdě odehrát vyrovnané zápasy, podařilo se nám tam i zvítězit. V minulé sezoně v Karlových Varech jsme odehráli velmi vyrovnané finále Českého poháru a doufáme, že i tento středeční zápas zase naváže na tu historii vyrovnaných utkání a bude to pro diváky pěkné utkání, ve kterém dokážeme uspět."

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

Momentka z extraligového utkání proti Plzni, sezóna 2021/2022.

 

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři