První kolo soutěží dorostu

V sobotu 17. září 2022 odehrály naše dorostenecké týmy 1. kolo základní části svých soutěží.


753.jpg

Naše dorostenecké týmy čekal v sobotu 17. září 2022 start do sezony 1. ligy madších i starších dorostenců a to na půdě Frýdku-MístkuMladší dorostenci vstoupili do sezony vítězně a to i v oslabené sestavě. Přes úvodní nervozitu zabojovali kluci a zlomili zápas ve svůj prospěch. Starší dorostenci naopak do utkání vstoupili výborně a do poločasu si odnesli náskok devíti branek. Poté bohužel přišla hluchá pasáž, která utkání lehce vyrovnala. Kluci však potvrdili dobrou formu a došli si k vítězství o sedm branek. Oba naše dorostenecké týmy tak přivezly na Vysočinu dva body. 

 

SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí 31:35 (17:17)

1. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 17. 9. 2022 |

 

Sestava: Jurek, Pleva 1 – Horáček 12,  Koníček 7, Karban 7, Kakač 4, 

Navrátil 2, Finsterle 1, Havlíček 1, Danihel, Kourek, Němec.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Gratulace klukům, že úspěšně zvládli úvodní zápas a vstup do sezóny, který byl z našeho pohledu extrémně nervózní. Myslím si, že jsme se více soustředili na výsledek než hru, což se projevilo v nervozitě a nejistotě. V momentech, když jsme měli být trpěliví, reagovali jsme brzo, přehnaně, a v momentech, když jsme měli být důrazní, ztratili jsme jistotu. Škoda, že v obraně jsme produkovali naši hru jenom posledních 5-10 min, ale i díky tomu se nám povedlo zlomit zápas v náš prospěch. Jednoznačným cílem do druhého utkání je zklidnit náš herní projev, více myslet na „házenou" a ne na výsledek. Nesmíme mít svázané ruce, ale hrát „uvolněně" s maximální koncentrací na daný moment."

 

 

SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí 28:35 (12:21)

1. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 17. 9. 2022 |

 

Sestava: Doležel, Dufka –  Flajsar 8/1, Popela 6/1, Ogoun 6, Musil 4, Říha 3, Duroň 2, 

Jochman 2, Svoboda 2, Honc 1, Tůma J. 1, Mikšík, Chvátal, Dlouhý.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Do zápasu jsme měli výborný vstup. Kvalitně pracovala naše obrana spolu s gólmanem, z čehož jsme dokázali hrát ve vysoké rychlosti směrem dopředu. V útočné fázi hry jsme dostali soupeře pod tlak a hrozili z každé pozice a už v 18. min vyhrávali o 10 branek. Odstupem času, jsme ztratili z naší agresivity i preciznosti, což se vyskytuje v každém zápase. Problém byl v tom, že tyto „hluché" pasáže trvaly příliš dlouho. Hlavně závěr zápasu jsme nezvládli podle našich představ. V útoku jsme ztratili několik míčů a naše zakončení z čistých šancí nebylo na dostatečné úrovni. Musíme poctivě pracovat na udržení kvality co nejdéle a nedovolit tak výrazné herní výpadky. Mít správnou mentalitu/koncentraci během celého zápasu, výsledek mohl dopadnout ještě větším rozdílem pro nás."

 

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

V sobotu sehrál svůj první zápas také náš tým mužů B, který se představil na půdě Jiskry Třeboň!

B-tým sehrál vyrovnaný zápas a odstartoval novou sezonu remízou, do tabulky tak zapisuje první bod. 

 

 

sobotu 24. září 2022 se na vás znovu těšíme v naší ZDT Aréně! Týmy mladších a starších dorostenců sice čekají zápasy na půdě hostů Házenkářské akademie Olomouckého kraje. Domácí "pouťová" utkání však čekají naše mužské týmy. Muži B odehrají v rámci 2. kola 2. ligy JVČ zápas proti týmu Lokomotiva Vršovice!

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři