Druhé extraligové kolo v Jičíně

V neděli 11. září 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 2. kola mužské Chance Extraligy.


744.jpg

Po týdnu je tu opět mužská Extraliga! V neděli 11. září 2022 nás znovu čeká utkání na půdě soupeře a to v Jičíně, kde budeme chtít napravit nepovedený výkon z prvního kola. Nečeká nás nic jednoduchého, držte nám palce! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže. 

 

Hlavní trenér Jan Běloch před nedělním zápasem: „Po nepovedeném zápase ve Frýdku-Místku chceme určitě odčinit náš výkon v Jičíně, kde nás nečeká nic jednoduchého, protože Jičín je v domácím prostředí vždy výrazně silnější než ve venkovním. Očekáváme určitě těžký zápas, ale vzhledem k tomu, že ve Frýdku jsme vůbec nepředvedli výkon a náš potenciál na co máme, tak očekávám, že náš výkon bude výrazně lepší. Celý týden se pečlivě připravujeme na to, abychom dokázali zvítězit."

 

Brankář Vít Schams dodává: „Bohužel jsme v prvním kole odehráli včetně přípravy nejhorší zápas. Nějak se nám to nesešlo jak v obraně, tak v útoku. I když jsme dali docela dost gólů, nebylo to od nás úplně ono. Na to, co jsme trénovali, co jsme uměli. A na to, co nám šlo v přípravě. Nevím, jestli to bylo nervozitou z prvního zápasu, nebo čím... V Jičíně tak budeme chtít tento výkon odčinit. Do zápasu půjdeme určitě s agresivnější obranou. Budeme chtít hru více přerušovat, od nás vzadu více zákroků, od gólmanů. A z toho potom může pramenit přechod do rychlých útoků a jednodušší góly."

 

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

 

Momentka z extraligového utkání proti Jičínu, sezóna 2021/2022. (foto: HBC Jičín) 

 
Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři