Prohra v prvním kole ve Frýdku


743.jpg

Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí  31:28 (17:13)

1. KOLO CHANCE EXTRALIGY MUŽŮ | 04. 09. 2022

 

Počátek utkání se obě mužstva o vedení přetahovala. Až v 17. minutě dvěma góly rozsekl napětí Jan Mucha a díky němu začal Frýdek kontrolovat průběh duelu. Pepino disponovalo výborným Slavomírem Mlotkem na spojce, tomu vycházela souhra s pivotem Nicolasem Noworytou. Nové Veselí naopak trápilo domácí tým střelbou ze střední vzdálenosti v podání Davida Melichara či Adama Tomáška. Zatímco úvod první půle byl vyrovnaný, tak na startu druhého dějství Nové Veselí přestalo stíhat a ve 36. minutě prohrávalo o sedm branek. Frýdek-Místek už nepřipustil vážnější komplikace a před skvělou kulisou zapsal dva body v posledním utkání prvního kola Chance Extraligy. (zdroj: handball.cz)

Nejlepší střelci: Mucha 6, Choleva 6, Chudoba 4/1 – Flajsar 5, Tomášek, Halíček a Melichar po 4. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/0. Vyloučení: 2:3. ŽK: 0:0.

 

Daniel Valo, hlavní trenér SKP Frýdek-Místek:Máme za sebou těžké utkání s velmi kvalitním soupeřem. Veselí přijelo perfektně připravené, což se potvrdilo hlavně v úvodu, kdy bylo lepší. Měli jsme velký problém v obraně, kde nás Veselí přehrávalo. Naštěstí jsme změnili obranu a některé pozice, díky čemuž nám to začalo skvěle fungovat. S vítězstvím jsme spokojeni, protože Veselí je kvalitní tým a ukázalo svou sílu. Velké poděkování patří také fanouškům, bubenicím, které hnaly kluky celou dobu dopředu. Jejich podporu vnímali a ohromně jim pomohla především ve chvílích, kdy jim to na palubovce tolik nešlo."

Jan Běloch, hlavní trenér TJ Sokol Nové Veselí: „Do zápasu jsme nastoupili poměrně dobře, ale postupem času na nás byla znát čím dál větší nervozita, ze které jsme se nedokázali dostat. Řešili jsme situace jinak než celou přípravu. Určitě jsme nepředvedli výkon, který jsme schopní podávat. Naším největším soupeřem nebyl Frýdek-Místek, ale spíš jsme soupeřili sami se sebou. Soupeř se na nás dobře připravil, ale primárně to byl problém v našich hlavách. Věřím, že to vyřešíme a do příště budeme úplně jiný tým."

 

Momentka z nedělního extraligového utkání proti Frýdku-Místku. (foto: Jan Smekal) 

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři