Starší žáci vítězí na turnaji

Tým starších žáků zvítězil na turnaji v Havlíčkově Brodě.

Tým našich starších žáků se v sobotu 3. září 2022 zúčastnil turnaje v Havlíčkově Brodě. Turnaje se kromě našeho a domácího družstva zúčastnily také týmy Ivančic, Třeboně a Zruče nad Sázavou. Naši žáci kromě remízy proti Ivančicím zaznamenali tři výhry a slaví na turnaji první místo! V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Jiskra Havlíčkův Brod            25 : 15  ( 12 : 8 )

V tomto zápase jsme v prvním poločase nepodali dobrý výkon. Ve druhém poločase se hra zlepšila a zaslouženě jsme zvítězili.

Branky: Sobotka T. 7, Jelínek J. 6, Bartůněk D., Chalupa J. a Mrkos V. po 3, Janáček V. 2 a Kramer M. 1

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou              30 : 12  ( 15 : 5 )

Od začátku utkání jsme soupeře předčili ve všech činnostech a zcela jasně zvítězili.

Branky: Bárta A., Jelínek J. a Mrkos V. po 5, Janáček V. a Kramer M. po 4, Chalupa J. a Sobotka T. po 3, Bartůněk D. 1,

TJ Sokol Nové Veselí  – HK Ivančice              13: 13  ( 10 : 7 )

V tomto zápase jsme podali dobrý výkon v obraně. V útoku jsme však udělali 23 technických chyb a tak utkání zaslouženě skončilo remízou.

Branky: Bartůněk D. 5, Janáček V. 4, Mrkos V. 2, Kramer M. a Jelínek J. po 1

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Jiskra Třeboň           23: 16  ( 14 : 9 )

V posledním zápase jsme od začátku vedli a zaslouženě zvítězili.

Branky: Janáček V. 6, Bartůněk D. 4, Chalupa J. a Mrkos V. po 3, Kramer M. a Jelínek J. po 2, Bárta A., Henzl D. a Sobotka T. po 1