Žákovská liga starších žáků: 6. kolo

V neděli 8. května 2022 sehráli naši starší žáci turnaj v Úvalech v rámci Žákovské ligy starších žáků.

V neděli 8. května 2022 odehrál tým našich starších žáků 6. kolo Žákovské ligy v Úvalech. Turnaje se zúčastnila družstva Házená Rokycany, HBC Olomouc 1966, Jiskra Havlíčkův brod a domácí TJ Sokol Úvaly. Ze čtyř zápasů vezou naši hráči jednu výhru, remízu a dvě těšné prohry. V článku bude doplněno krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

Házená Rokycany – TJ Sokol Nové Veselí                       20 : 19  ( 15 : 8 )

V tomto zápase jsme neproměnili  vyložené brankové příležitosti. Zápas jsme mohli rozhodnout 10 vteřin před koncem, ale opět jsme neproměnili vyloženou příležitost a z protiútoku jsme vteřinu před koncem dostali branku.

Branky: Bartůněk D. 7/2, Novotný M. 5, Dlouhý D. a Sobotka T. po 2, Janáček J., Klíma F. a Kourek V. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – HBC Olomouc 1966                     24 : 15 ( 13 : 6 )

Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou. Hráli jsme se na dvě šestky a každá odehrála devět minut v poločase.

Branky: Bartůněk D. 4/2, Dlouhý D. a Kourek V. po 3, Vaněk M., Danihel O., Novotný M., Janáček V., Mrkos V. a Sobotka T. po 2, Sobotka V. a Chalupa J. po 1.

TJ Sokol Úvaly – TJ Sokol Nové Veselí                              18 : 18  ( 6 : 9 )

Ve vyrovnaném zápase jsme nedokázali ubránit střelbu z 9m. Ke konci zápasu se naši hráči vydali ze všech sil a v dramatickém závěru, kdy jsme 15 vteřin před koncem prohrávali o 1 branku, se nám podařilo vteřinu před koncem vyrovnat.

Branky: Dlouhý D. 6/1, Janáček V. 6, Bartůněk 3/1, Danihel O. 2, Sobotka T. 1.

TJ Sokol Nové Veselí – Jiskra Havlíčkův Brod               15 : 18  ( 10 : 9 )

V prvním poločase jsme působili unaveným dojmem. Zlepšenou hrou ve druhém poločase jsme hráli vyrovnanou partii.

Branky: Dlouhý D. 3/1, Kourek V. 3, Bartůněk D. a Klíma F. po 2, Sobotka T., Sobotka V., Novotný M., Danihel O. a Vaněk M. po 1.

Gratulujeme našim hráčům k dalším pěkným výsledkům!

#1klub1srdce

Kromě starších žáků se o tomto víkendu předstvila také naše mladší kategorie. V neděli 8. května 2022 odehrál tým našich mladších žáků domácí turnaj v ZDT Aréně v rámci 3. kola finálové části Ligy Vysočiny mladších žáků. Turnaje se zúčastnila kromě našeho družstva HK Ivančice, TJ Sokol Žďár nad Sázavou, TJ Kovofiniš Ledeč n. Sázavou a TJ Sokol Velké Meziříčí. Ze čtyř zápasů si naši hráči zapsali jednu výhru nad Žďárem, těsnou prohru proti Velkému Meziříčí a dvě prohry proti Ivančicím a proti Ledči.

12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
12.08.2022 18:30