Nadstavba soutěže dorostu: 8. kolo

V sobotu 7. května 2022 odehrály naše dorostenecké týmy 8. kolo v rámci nadstavby mistrovské části svých soutěží.


703.jpg

V sobotu 7. května 2022 sehrály oba naše dorostenecké týmy 8. kolo v rámci nadstavby - mistrovské části svých dorosteneckých soutěží. Mladší a starší dorostenci sehráli poslední zápasy v aktuální sezóně. Mladší dorost změřil síly s třetím celkem tabulky HC Zubří, který trestal naše chyby. Zápas našim hráčům bohužel nevyšel a prohrál vysokým rozdílem. Starší dorostenci také vyzvali tým HC Zubří, mistrovský tým soutěže starších dorostenců letošní sezony. Také starší dorost trápila koncovka a chyby a bohužel také zapsal prohru. Pro oba naše dorostenecké týmy tak končí letošní sezony 4. místem. Příští týden si shrneme sezony obou našich týmů.

 

HC Zubří – TJ Sokol Nové Veselí   33:24 (18:13)

8. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 7. 5. 2022 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Tůma F. 6, Horáček 5/1, Dlouhý Da. 4/1, Erbes 4, 

 Koníček 2,  Říha 1, Svoboda 1, Havlíček 1, Honc, Tůma J., Karban, Chvátal.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Ani odstupem času si nedokážu vysvětlit, proč jsme v Zubří podali tak bezzubý výkon. Přílišná nervozita, chyb jak obraně, tak v útoku. Porazili jsme se sami. V kombinacích jsme byli hodně statičtí a netrpěliví. Brali jsme nepřipravené střelecké pozice, samozřejmě neúspěšně. Na kontaktech nám chyběl důraz, a tak jsme dovolili soupeři jednoduše skórovat. Když už jsme našli tempo v obraně, tak nějakým způsobem se odrazil míč přímo do rukou soupeře do čisté šance. Taky se nám nestává často, že opakovaně získáme míč kvalitní defenzivou a namísto zakončení z trháku následuje nevynucená technická chyba a ztrácíme tak možnost skórovat. Konečný výsledek je pro nás krutý, určitě jsme nečekali takový vývoj zápasu. Dá se říct, že každé jedno naše zaváhání bylo potrestáno brankou, sedmičkou nebo vyloučením. Na závěr sezóny jsme dostali hodně tvrdou „výchovnou facku“, která nám může pomoct, když ji správně uchopíme.“

 

 

HC Zubří – TJ Sokol Nové Veselí    32:25 (14:10)

8. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 7. 5. 2022 |

 

Sestava: Doležel, Dufka – Popela 6/4, Ogoun 5, Horáček 4, Vladař 3,

Flajsar 2, Navrátil 2, Štěpán 2, Musil 1, Jochman, Krejz, Brabec, Tůma F., Dlouhý Da.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „V posledním zápase jsme chtěli porazit mistrovské Zubří. Vstup do zápasu se povedl našemu brankáři, ale zbytek týmu toho nedokázal využít a získat vedení na naší stranu. V průběhu poločasu nám soupeř začal výrazně utíkat ve skóre. My jsme se snažili, ale trápila nás jako ve většině sezóny koncovka, jednoduché technické chyby a v průběhu zápasu nám výrazně spadla úspěšnost v brance. O poločase jsme ztráceli 4 branky, bohužel se nám nepodařilo soupeře stáhnout. Byť jsme předvedli několik dobrých kombinací v útoku a několik dobrých individuálních výkonů, tak to na soupeře nestačilo. Soupeř zaslouženě vyhrál, ale troufnu si říct, že utkání bylo vysoce nadstandardní úrovně."

 

Partneři