Souboj o konečné 7. místo v Extralize

V neděli 8. května 2022 sehraje naše mužstvo první zápas v rámci souboje o konečné 7. místo.


701.jpg

V neděli 8. května 2022 sehraje naše mužstvo první zápas v rámci souboje o 7. místo letošního ročníku Extraligy a to proti celku KH ISMM Kopřivnice. První utkání sehrajeme jako lépe postavený tým ze základní části na půdě soupeře. Druhý duel je pak v plánu tentokrát netradičně v pátek 13. května v naší ZDT Aréně! V této fázi se již hrají pouze dvě utkání a výsledky, a tedy i vstřelené branky se sčítají. V případě remízy je lepší tým s vyšším počtem vstřelených branek na hřišti soupeře.

 

Hlavní trenér Peter Kostka před nedělním zápasem: „Čeká nás velmi nepříjemný a extrémně houževnatý protivník. Kopřivnice je týmem pracantů, pro které žádný zápas není nikdy ztracen. A to bez ohledu na to, zda se hraje o medaile nebo konečné 7. místo. Největší výhoda našeho posledního soupeře v aktuální ligové sezóně je sehranost klíčových hráčů a bouřlivé domácí prostředí. Potřebujeme se připravit na krátké postupné útoky domácích, jejichž řešení je často velmi překvapivé a atypické. Ještě větší důraz musíme klást na bránění pivota, který patří bezpochyby mezi nejlepší v soutěži. A samozřejmě, chceme-li si do odvety přinést přijatelný výsledek, musíme okamžitě přepínat z útoku do obrany a pokrývat rychlé útoky domácích."

 

Držte nám palce v závěrečných soubojích!
 #1klub1srdce
 

Momentka z extraligového utkání na půdě Kopřivnice, sezóna 2021/22. (foto: KH ISMM Kopřivnice)

Partneři