Liga Vysočiny starších žáků: 5. kolo jaro

V neděli 1. května 2022 sehráli naši starší žáci domácí turnaj v rámci Ligy Vysočiny.

V neděli 1. května 2022 odehrál tým našich starších žáků v domácí ZTD Aréně 5. kolo v rámci jarní části Ligy Vysočiny starších žáků. Turnaje se zúčastnila kroěm našeho družstva také týmy TJ Sokol Velké Meziříčí B, 1. HC Pardubice a SK Kuřim. Ze tří zápasů zapisují naši hráči 3 výhry. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Sokol Velké Meziříčí B                          25 : 5    (12 : 3)

Proti „B“ týmu Velkého Meziříčí jsme od začátku měli utkání pod kontrolou a přesvědčivě jsme zvítězili.

Branky: Novotný M. 8, Bartůněk D. 5/2, Dlouhý D. 5, Sobotka V. 2, Chalupa J., Mrkos V., Danihel O., Korek V. a Vaněk M. po 1.

1. HC Pardubice – TJ Sokol Nové Veselí                                         14 : 24     (6 : 10)

Zlepšenou hrou v obraně ve druhém poločase jsme soupeře jasně přehráli.

Branky: Bartůněk D. 8/1, Vaněk M. 4, Dlouhý D., Sobotka V. a Novotný M. po 3, Danihel O., Chalupa J. a Mrkos V. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – SK Kuřim                                                     22 : 16     (9 : 8)

V prvním poločase jsme neubránili soupeřovu levou spojku. Ve druhém poločase jsme zlepšenou obranou  a rychlými přechody do útoku soupeře přehráli.

Branky: Bartůněk D. 5/2, Dlouhý D. 5, Danihel O. 4, Sobotka V. 3, Korek V. a Novotný M. po 2, Chalupa J. 1.