Nadstavba soutěže dorostu: 7. kolo

V sobotu 30. dubna 2022 odehrály naše dorostenecké týmy 7. kolo v rámci nadstavby mistrovské části svých soutěží.


699.jpg

V sobotu 30. dubna 2022 sehrály oba naše dorostenecké týmy 7. kolo v rámci nadstavby - mistrovské části svých dorosteneckých soutěží. Mladší a starší dorostenci sehráli poslední zápasy na domácí půdě v aktuální sezóně. Mladší dorost změřil síly s vedoucím týmem tabulky mladšího dorostu TJ Sokol Ostrava. Náš tým bohužel srážela nízká úspěšnost střelby a technické chyby, které už v poločase znamenaly vedení soupeře o šest branek. Hráči bojovali, několikrát se dokázali dotáhnout na rozdíl dvou branek, bohužel to na hosty nestačilo. Starší dorostenci pak vyzvali tým SKH Polanka n. O. Naši hráči měli z minulého kola co napravovat a v domácím prostředí potvrdili zlepšený výkon a dokázali zvítězit. V sobotu 7. května 2022 sehrají oba naše dorostenecké týmy poslední kolo svých soutěží a to na půdě HC Zubří.

 

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Sokol Ostrava   29:34 (12:18)

7. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 30. 4. 2022 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Honc 6, Horáček 6, Dlouhý 5, Erbes 3/1,

Chvátal 3, Koníček 2, Tůma F. 1, Svoboda 1, Havlíček 1,  Říha 1, Tůma J., Karban. 

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Druhý zápas v řadě jsme inkasovali nad 30 branek, s čímž určitě nemůžeme být spokojení. Minulý zápas proti HAOLKu jsme to ještě dokázali vykompenzovat vysokou efektivitou v útočné fázi hry, bohužel tentokrát naše produktivita v zakončení nebyla ani nad 50%. Rozhodně jsme nezvládli vstup do utkání. Dovolili jsme soupeři vypracovat si pohodlný polštář (4:10), který udrželi do konce prvního poločasu. V 44. minutě jsme se přiblížili na rozdíl dvou branek, ale to bylo z naší strany maximum. I když jsme měli slabou úspěšnost střelby, myslím si, že zápas jsme prohráli v obraně. Na kontaktech 1:1 jsme nebyli dostatečně důrazní a problémy jsme měli i ve spolupráci spojka – křídlo. Celkově náš herní projev splnil vyšší standard jenom v určitých úsecích, a to je proti tak kvalitním celkům, jako Ostrava málo. Poslední zápas této sezóny odehrajeme v Zubří, kde nás určitě nečeká nic jednoduchého. Se sezónou se chceme rozloučit vítězně a dovolím si tvrdit, že vývoj utkání máme ve vlastních rukách. Bude to chtít od nás kvalitní KONSTATNÍ výkon od začátku až do konce zápasu."

 

Momentka ze sobotního utkání mladšího dorostu proti Ostravě. (foto: Martin Duroň)

 

 

TJ Sokol Nové Veselí – SKH Polanka n. O.    29:24 (16:14)

7. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 30. 4. 2022 |

 

Sestava: Doležel, Dufka – Popela 8/4, Krejz 4/2, Brabec 4, Tůma F. 3, Ogoun 2,

Flajsar 2, Horáček 2, Vladař 1, Dlouhý 1, Musil 1, Jochman 1, Honc, Mikšík, Štěpán.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „Do předposledního zápasu v sezóně jsme vstupovali ve velmi okleštěné sestavě, ale přesto jsme chtěli od začátku zápasu diktovat tempo hry a jít si jednoznačně za vítězstvím. V 9. minutě jsme vedli 8:4, poté převzal tempo utkání soupeř a dotáhl se na remízu.  V poločase jsme vedli o dvě branky. Do druhé půle jsme vstoupili velmi rázně a během  tří minut jsme vedli o 5 branek. Soupeř potom dokázal ještě snížit, ale my už jsme dokázali kontrolovat průběh hry až do konce utkání a i díky pomoci několika mladších dorostenců jsme dokázali dovést utkání do vítězného konce."

 

 

Momentka ze sobotního utkání staršího dorostu proti Polance. (foto: Martin Duroň)

 

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

Sobotní domácí program zakončilo naše družstvo mužů B, které v atraktivním souboji vyzvalo mužstvo Jiskry Třeboň. Béčko znovu potvrdilo svou suverenitu v letošním ročníku, zvítězilo a svou neporazitelnost navýšilo na 21 výher v 21 zápasech! V sobotu 7. května 2022 čeká B-tým poslední kolo základní části, tedy 22. kolo 2. ligy JVČ a to na půdě TJ Dolní Cerekev od 17 hodin. 

Díky za vaši podporu na domácích zápasech našich týmů!

#1klub1srdce

 

Partneři