Žákovská liga starších žáků: 5. kolo

V sobotu 23. dubna 2022 sehráli naši starší žáci turnaj ve Zlíně v rámci Žákovské ligy starších žáků.

V sobotu 23. dubna 2022 odehrál tým našich starších žáků 5. kolo Žákovské ligy ve Zlíně. Turnaje se zúčastnila družstva Hanball club Zlín, SK Kuřim, SK Liberec Handball a TJ JM Chodov. Ze čtyř zápasů vezou naši hráči dvě výhry a dvě remízy. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí  – SK Liberec Handball        28 : 18 ( 15 : 8 )

V prvním poločase jsme vycházeli z dobré obrany a z rychlých protiútoků jsme snadno dávali branky. Ve druhém poločase jsme polevili v obraně a utkání bylo vyrovnané.

Branky: Novotný M. 10, Dlouhý D. 5, Bartůněk D., Danihel O. a Sobotka V. po 3, Lopour P., Klíma F., Kourek V. a Sobotka A. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ JM Chodov                  21 : 14 ( 13 : 6 )

V prvním poločase jsme soupeře zaskočili výbornou obranou a v útočné fázi jsme vytvořené šance proměňovali. Ve druhém poločase hráči Chodova zlepšili svoji hru a utkání bylo vyrovnané.

Branky: Novotný M. 5, Bartůněk D. 4, Dlouhý D. 3, Klíma F., Kourek V. a Sobotka V. po 2, Danihel O., Chalupa J. a Sobotka A. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí – SK Kuřim                          21 : 21  ( 6 : 9 )

V tomto zápase jsme působili unaveně a nedokázali jsme ubránit střelbu z 9m. Ke konci zápasu se naši hráči vydali ze všech sil a v dramatickém závěru, kdy jsme šest vteřin před koncem prohrávali o 1 branku a ještě jsme šli do oslabení, se nám vteřinu před koncem podařilo vyrovnat.

Branky: Bartůněk D. 9, Novotný M. 5, Dlouhý D. 3, Kourek V. 2, Klíma F. a Mrkos V. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí – Handball club Zlín            17 : 17  ( 10 : 9 )

V prvním poločase jsme se střídali ve vedení. Ve druhém poločase nám soupeř odskočil na rozdíl 3 branek. Nám se však podařilo utkání otočit ve svůj prospěch. V dramatické koncovce se soupeři podařilo vyrovnat. Zápas byl pohledný a na závěr početná skupina domácích fanoušků obě družstva ocenila potleskem.

Branky: Novotný M. 5, Dlouhý D. a Klíma F. 3, Danihel O. a Kourek V. po 2, Chalupa J. a Lopour P. po 1.

Výsledky dalších zápasů:

Handball club Zlín – SK Kuřim                                  21 : 20 ( 13 : 7 )

TJ JM Chodov – Handball club Zlín                         15 : 18 ( 8 : 10 )

SK Kuřim – SK Liberec Handball                              28 : 19 ( 13 : 12 )

Handball club Zlín – SK Liberec Handball               20 : 14 ( 8 : 10 )

SK Liberec Handball – TJ JM Chodov                      17 : 18 ( 6 : 8 )

TJ JM Chodov – SK Kuřim                                       21 : 19 ( 13 : 13 )

Gratulujeme našim hráčům k dalším pěkným výsledkům!

#1klub1srdce

Kromě starších žáků se o tomto víkendu předstvila také naše mladší kategorie. V neděli 24. dubna 2022 odehrál tým našich mladších žáků v Ivančicích 2. kolo v rámci finálové části Ligy Vysočiny mladších žáků. Turnaje se zúčastnila kromě našeho družstva ještě domácí HK Ivančice, TJ Sokol Žďár nad Sázavou, TJ Kovofiniš Ledeč n. Sázavou a TJ Sokol Velké Meziříčí. Ze čtyř zápasů vezou naši hráči jednu výhru nad Žďárem, těsnou prohru proti Velkému Meziříčí a dvě prohry s domácími a proti Ledči.

12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
12.08.2022 18:30