Nadstavba soutěže dorostu: 6. kolo

O víkendu 23.-24. dubna 2022 odehrály naše dorostenecké týmy 6. kolo v rámci nadstavby mistrovské části svých soutěží.


695.jpg

V sobotu 23. dubna a neděli 24. dubna 2022 sehrály oba naše dorostenecké týmy 6. kolo v rámci nadstavby - mistrovské části svých dorosteneckých soutěží. Mladší dorostenci se vydali na půdu Házenkářské akademie Olomouckého kraje, kde zvládli své utkání dovést do poměrně vysokého vítězství. Naopak starší dorost se na půdě Handball PSG Zlín trápil a celý zápas dotahoval. Závěr utkání se snažil ještě alespoň o vyrovnání, bohužel těsné jednobrankové vítězství uhájili domácí. Z tohoto kola si tak body připisuje pouze mladší dorost. Oba týmy se v sobotu 30. dubna 2022 naposledy v této sezoně představí na domácí půdě! 

 

HAOLK – TJ Sokol Nové Veselí   31:38 (17:20)

6. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 23. 4. 2022 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Koníček 9/1, Tůma F. 5, Říha 5, Dlouhý Da. 4,

Karban 3, Svoboda 3, Chvátal 3, Honc 2, Horáček 2, Erbes 2, Havlíček, Tůma J. 

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Ze zápasu proti Házenkářské akademii Olomouckého kraje mám smíšené pocity. Na jedné straně nás těší vítězství, na druhé straně jsme měli možnost ze zápasu vytěžit mnohem víc. Ve hře 1:1 jsme nebyli dostatečně důrazní jak v obraně, tak v útoku, o čemž svědčí i fakt, že za celé utkání jsme vybojovali jenom jedno vyloučení soupeře. Byli jsme schopní několikrát za zápas dostat branku po poslední přihrávce při pasivitě, což taky nesvědčí o naší koncentraci. Samozřejmě našli se i pozitivní momenty, ale rozhodně jsme nešlapali „plný plyn“. Musíme si uvědomit, že na poslední 2 zápasy v této sezóně nám předvedený výkon z Kostelce nebude stačit. Proti Ostravě nebo Zubří si nemůžeme dovolit tak vlažný přístup, každá chyba, zaváhání bude okamžitě trestán. Na závěr sezóny musíme v sobě najít zbytek energie a odmakat zápasy na 100%. Potřebujeme mít větší touhu po vítězství a nespokojit se s průměrem, ale posouvat se stále dál a dál, to je jediná cesta."

 

Handball PSG Zlín – TJ Sokol Nové Veselí     23:22 (13:11)

6. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 24. 4. 2022 |

 

Sestava: Doležel, Dufka – Krejz 6/2, Popela 4/2, Flajsar 3, Navrátil 2,

Ogoun 2, Brabec 2, Horáček 1, Honc 1, Jochman 1, Vladař, Musil, Dlouhý Da.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „Do zápasu ve Zlíně jsme vstoupili otřesným způsobem. Nebyli jsme zkoncetrovaní a dostávali snadné branky. Soupeř se zaslouženě dostal do vedení. My jsme po celý první poločas tahali za kratší konec. Nedokázali jsme začít určovat tempo hry. Neustále jsme prohrávali osobní souboje a hráli bez dostatečné energie. Na začátku druhé půle jsme měli šanci zlomit vývoj na naší stranu, ale neproměnili jsme několik příležitostí a dostali se do úplné herní křeče. Byť jsme se celý zápas zlepšovali, tak jsme si vyhrát nezasloužili. Příští týden musíme podat mnohem lepší výkon a od první minuty ukázat, že podobný výkon už se nebude opakovat."

 

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

V neděli sehrál svůj další zápas také náš tým mužů B! Na půdě Kutné Hory náš tým zpočátku dotahoval, první poločas vyzněl lépe pro domácí (14:11). Pak ovšem naše béčko zabralo, zápas otočilo a znovu ho dovedlo k poměrně jasnému vítězství. Stoprocentní bilance 20 zápasů a 20 výher tak trvá i nadále. 

sobotu 30. dubna 2022 se na vás znovu těšíme v naší ZDT Aréně s kompletním domácím programem! Týmy mladších a starších dorostenců čekají zápasy proti dorostencům TJ Sokol Ostrava a SKH Polanka n. O. Exraligové mužstvo čeká odveta proti Brnu a na domácí utkání se znovu těší také naše mužstvo B, které se v rámci 21. kola 2. ligy JVČ představí proti mužstvu Jiskra Třeboň. Náš B tým bude i nadále hájit svou dosavadní neporazitelnost!

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce

 

Pozvánky
12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
12.08.2022 18:30
Budai Farkasok - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 16:00
SG Handball Westwien - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 18:30
TJ Sokol Nové Veselí - Budai Farkasok (Memorial)
Muži
14.08.2022 11:00
Budai Farkasok - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
14.08.2022 13:30
TJ Sokol Nové Veselí - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
Partneři