Nadstavba soutěže dorostu: 5. kolo

V sobotu 9. dubna 2022 odehrály naše dorostenecké týmy 5. kolo v rámci nadstavby mistrovské části svých soutěží.


690.jpg

V sobotu 9. dubna 2022 sehrály oba naše dorostenecké týmy 5. kolo v rámci nadstavby - mistrovské části svých dorosteneckých soutěží. Mladší a starší dorostenci sehráli znovu zápasy na domácí půdě, tentokrát proti celkům HCB Karviná. Oba dorostenecké týmy zvládly své zápasy poměrně přesvědčivě a vyhrály vyššími rozdíly. Mladší i starší dorost si tak před reprezentační přestávkou připsal do tabulky svých soutěží po dvou bodech.

 

 

TJ Sokol Nové Veselí – HCB Karviná   31:24 (17:13)

5. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 9. 4. 2022 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Honc 7, Koníček 5/1, Tůma F. 5, Karban 3/1,

Horáček 3, Havlíček 3, Dlouhý Da. 2, Svoboda 1, Chvátal 1, Říha 1, Erbes, Tůma J.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Vstup do odvety s Karvinou jsme tentokrát zvládli lépe my. V obraně jsme dokázali vytvořit tlak na soupeře a v útočné fázi hry jsme úspěšně proměňovali naše šance, díky čemuž jsme už v 7. minutě zápasu vedli 6:1. Odstupem času jsme začali ztrácet naši efektivitu, jak vepředu, tak vzadu a dovolili tak Karviné se přiblížit na 1 gól (12:11). Na konci poločasu jsme naštěstí opět zabrali a do přestávky jsme si vypracovali čtyřbrankové vedení. Druhá polovina zápasu už byla v naší režii, postupně jsme zvyšovali náš náskok až na rozdíl 9 branek. Nebýt takové netrpělivosti v zakončení a ve snaze získat míč, výsledek pro nás mohl být i výraznější. Teď nás čeká volný víkend, během kterého doufám doléčíme menší zranění a po Velikonocích odehrajeme poslední tři zápasy sezóny v kompletním složení."

 

TJ Sokol Nové Veselí – HCB Karviná     34:25 (20:11)

5. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 9. 4. 2022 |

 

Sestava: Doležel 1, Dufka – Flajsar 6, Krejz 5/2, Popela 5/1, Strýček 5, Duroň 2,

Jochman 2, Ogoun 2, Navrátil 1, Brabec 1, Horáček 1, Koníček 1, Honc 1, Mikšík 1, Musil.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „Do utkání s Karvinou jsme vstoupili dobře a ve 14. minutě jsme vedli o 6 branek. I do konce poločasu se nám dařilo navyšovat vedení v náš prospěch až na poločasových 20:11. Jsme rádi, že se nám dařilo hodně útoků zakončovat do nesformované obrany, protože na tom jsme v posledním období hodně pracovali. V druhém poločase se hra vyrovanala a my už jsme nebyli tak precizní v naší hře, a  tak soupeř dokázal držet krok. Dostatečný náskok z prvního poločasu ale nenechal nikoho na pochybách, že bychom zápas neměli dovést do vítězného konce.  V zápase jsme konečně měli dobrou úspěšnost střelby i brankáře a hned nám to dodalo mnohem více klidu do naší hry. Doufám, že budeme pokračovat v kvalitních výkonech až do konce ligy a budeme se neustále posouvat."

 

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

 

V sobotu sehrál svůj domácí zápas také náš tým mužů B! Úvod zápasu proti aktuálně 2. celku tabulky z Českých Budějovic byl vyrovnaný, ovšem již v průběhu prvního poločasu se naši hráči dokázali utrhnout až do osmibrankového vedení. Náskok si hlídali i po změně stran, dokonce jej ještě navýšili! I nadále tak drží v tabulce stoprocentní bilanci 19 zápasů a 19 výher. 

Tato tedy již 19 výhra v řadě znamená již jistě 1. místo v tabulce 2. ligy mužů JVČ, jejich soupeř je ve zbývajících třech kolech soutěže může pouze bodově dotáhnout, lepší vzájemná bilance však hraje v náš prospěch!

Po reprezentační přestávce čekají B tým tedy poslední tři kola soutěže, ve kterých mohou potvrdit svou suverenitu a zvládnout celou soutěž bez jediného zaváhání!

Gratulujeme borci, dobrá práce!

Díky za vaši podporu na domácích zápasech našich týmů!

#1klub1srdce

Partneři